Berklis

Rado namus

Prieglaudoje praleidau:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
2 11 4
13877
Rūšis:
Katė
Miestas:
„Lesė“, Vilniaus skyrius
Vardas:
Berklis
Lytis:
patinėlis
Veislė:
Mišrūnas
Dydis:
Kailio tipas:
trumpaplaukis
Spalva:
raina
Sterilizacija:
taip
Skiepai:
ne
Bruožai:
draugiškas, skiepytas, žaismingas
Aprašymas

Berklis – išskirtinio kailio, snukučio ir charakterio katinukas. Prie išskirtinumų gausybės prisideda ir nedidukas debesėlis ant akytės. Patikiname – katukui tikrai neskauda, o debesuotąja akele jis mato kaip per rūką.

Berklis, iškeliavus į naujus namus broliukui, perėmė jo pareigas ir ėmė pasitikinėti visus, ateinančius į „Lesės“ Vilniaus prieglaudos kačių kambarį. Pradžioje buvęs nedrąsus, tapo meilūnu, murkalu, norinčiu žmogaus dėmesio ir jo išsireikalaujantis savais metodais.

Berklis – tikras šeimininkas kačių kambaryje. Jam būtina viską apžiūrėti ir reguliuoti . Katinėlis – tikras geros nuotaikos užtaisas. Jis žaismingas, nenustygstantis vietoje, smalsus.

Berklis kastruotas, skiepytas, reguliariai gauna vaistų nuo parazitų. Pratestuotas nuo kačių infekcinių ligų – imunodeficito, leukemijos, korona virusų, testai neigiami.

Priešistorė: du rainiukai užsiliko pas mus po masinės PSP (pagauk-sterilizuok-paleisk) rumunų vykdytos programos benamėms katėms. Juos atvežė sanitarinė tarnyba, sugavusi mažuosius Kanto g., Pilaitėje. Katukai užsiliko pas mus, nes sveikatos būklė, t.y. stiprus rinotracheitas neleido jiems atlikti kastracijos, o ką jau bekalbėti apie paleidimą atgal į kiemą. Vienas katulis buvo visiškai užlipusiomis akimis ir manėme, kad nepavyks akyčių išgelbėti, o kitas su viena akele, apimta ligos. Tikrai nemanėme, kad rezultatas po akyčių gydymo bus toks, koks buvo.

Skelbimo ID: 13877
Skelbimas sukurtas: 2011-09-23
Paskutinis atnaujinimas: 2020-02-21
Peržiūrų skaičius:
Skelbimas išimtas: 2014-08-22