Bimukas

Liks atmintyje

Prieglaudoje praleidau:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
2 8 3
Bimukas
Rūšis:
Šuo
Miestas:
„Lesė“, Vilniaus skyrius
Vardas:
Bimukas
Lytis:
Patinėlis
Veislė:
mišrūnas
Dydis:
mažas (iki 30 cm ties ketera)
Kailio tipas:
trumpaplaukis
Spalva:
ruda, smėlinė
Sterilizacija:
taip
Skiepai:
taip
Bruožai:
draugiškas, lėtas, reikalauja daug dėmesio, tinka gyventi tik namuose
Aprašymas

Susipažinkite su Bimuku. Šunelis turi skaudžią istoriją – ilgą laiką gyveno Vilniuje, šalia Halės turgaus. Daug metų jį ten matydavo žmonės laisvai vaikštantį gatvėmis. Buvo žinoma, kad jis turi šeimininką ir yra taip pratęs gyventi. Tačiau vėliau paaiškėjo, kad nakvoja jis laiptinėje, šąla, šeimininkas jau prieš keletą metų miręs, o iš kaimynų niekas jo neįsileidžia į namus… Dienomis šunelis vaikščiodavo gatvėmis tarp pravažiuojančių mašinų, o naktį gulėdavo laiptinėje.

Bimukas – išdidus prieglaudos senjorų klubo narys, spėjame, kad šiuo metu jam apie 13 metų, todėl nestebina ir tai, kad paburbėti mėgėjas. Dėl dantų problemų teko pašalinti visus Bimuko dantis, todėl konservas – pats geriausias senolio draugas.

Bimukas jam amžiuje, tad ir sąnariai ne pirmos jaunystės, jis lėtai ir trumpai vaikšto, reikia pagalbos lipant laiptais, tačiau, nors kartais ir paburba, Bimukas labai mėgsta paglostymus ir pakasymus, už dėmesį atsidėkoja ramybe ir rodomu atsipalaidavimu. Ponas prieglaudoje netgi turi vieną jam absoliučiai neabejingą savanorę – Ugnę, todėl neabejojame, kad ir Jūs galite pamilti ponaitį ir padovanoti jam orią senatvę šiltuose namuose ❤

Skelbimo ID: VG-1756
Skelbimas sukurtas: 2020-12-08
Paskutinis atnaujinimas: 2023-08-07
Peržiūrų skaičius:
Skelbimas išimtas: 2023-08-07