Boltas

Rado namus

Prieglaudoje praleidau:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
4 10 2
Boltas
Rūšis:
Katė
Miestas:
„Lesė“, Vilniaus skyrius
Vardas:
Boltas
Lytis:
patinėlis
Veislė:
Mišrūnas
Dydis:
Kailio tipas:
trumpaplaukis
Spalva:
balta
Sterilizacija:
taip
Skiepai:
taip
Bruožai:
draugiškas, neišauklėtas, reikalauja daug dėmesio, tinka gyventi tik namuose, žaismingas
Aprašymas

Boltą, ko gero, būtų galima vadinti mūsų prieglaudos simboliu. Nežinia kaip ir iš kur gatvėje atsiradęs Boltas buvo atvežtas į ką tik atsidariusią mūsų veterinarijos kliniką. Vėliau perkeltas į prieglaudą, kurią iki šiol galima vadinti jo namais. Na, gerai, ne namais, o tik laikina stotele, ieškant pačių pačiausių šeimininkų. Katinas tikrų tikriausiai naminis, arba buvo išmestas, arba pasiklydo (taip lengvai galėjo nutikti dėl jo kurtumo).

Boltas gali pasigirti tiek aristokratiška išvaizda, tiek tikru katinišku charakteriu. Žmogaus draugija jam toli gražu nemaišo, greičiau atvirkščiai- dėmesio gaudymas kone mėgiamiausias užsiėmimas leidžiant katiniškas dienas. Deja, prieglaudoje nuolat verda gyvenimas ir Boltas dėmesio niekad negauna iki soties. Niurkymus ne itin mėgsta ir kaip tikras katinas parodo, kada jų gana. Bet tai jokiu būdu nereiškia, kad jau užtektinai pagulėjo savanoriams ant kelių, ar glėbyje. Ko Boltui niekada nebūna per mažai – tai žaidimai! Ar tai pelytė, ar kamuoliukas, ar plunksnelė jam ne tiek ir terūpi, svarbiausia šansas linksmai padūkti. Padūkus sočiai pavalgyti, na o po to, kaip tikram katinui ir priklauso- saldžiai snūstelėti.

Boltas skiepytas ir kastruotas katinas. Tiesa, dėl akmenligės valgo specialų maistą. Kaip dažnai nutinka baltiems katinams – Boltas kurčias, tad gali kiek ilgiau trukti adaptacija naujuose namuose. Tačiau auginti kurčią katiną namie gali būti ir iššūkis ir apdovanojimas tuo pat metu.

Dėl Bolto kurtumo, ir charakterio geriau, kad jis būtų vienintelis gyvūnas namuose.

2022 metais savanoriai šį katiną išrinko vienu iš mylimiausių katinų mūsų prieglaudoje! Pastebėkite šį nuostabų gražuolį ir jūs!

 

Skelbimo ID: VG-1318
Skelbimas sukurtas: 2018-02-21
Paskutinis atnaujinimas: 2023-02-01
Peržiūrų skaičius:
Skelbimas išimtas: 2023-02-01