Bulvė

Rado namus

Prieglaudoje praleidau:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
0 7 27
17559
Rūšis:
Katė
Miestas:
„Lesė“, Vilniaus skyrius
Vardas:
Bulvė
Lytis:
patinėlis
Veislė:
Mišrūnas
Dydis:
Kailio tipas:
trumpaplaukis
Spalva:
balta, juoda
Sterilizacija:
ne
Skiepai:
ne
Bruožai:
draugiškas, neišauklėtas, reikalauja daug dėmesio, tinka gyventi tik namuose, žaismingas
Aprašymas

Mažylis iš Anykščių. Jis buvo tik dar vienas, vienas iš daugelio laukinių kačių mažylių, pasmerktų gyvenimui lauke arba mirčiai. Tačiau kartais gyvenimas sudėlioja viską taip kaip reikia dienų ar net valandų tikslumu. Žmonės, radę vos šešių savaičių mažylį, kurio viena akytė buvo negrįžtamai pažeista rinotracheito, atnešė mažylį į kliniką užmigdymui. Kaip tik tą dieną Anykščių klinikoje vyko paskutinioji rudens sterilizacijų projekto diena.
Mažylis purkštukas atrodė baisiai ir dar baisiau grąsino neprisileisiantis nieko. Tačiau negalėjome nesuteikti kačiukui šanso, tad mažylis iškeliavo į laikiną globą.
Prisipažinsiu, grįžtant atrodė, jog laukia ilgas jaukinimosi ir baimių naikinimo periodas, tačiau mažylis šnypštė tik dėžėje, paimtas ant rankų nieko nedarė, tik jautėsi kiek nejaukiai. Per pirmas tris dienas atsirado visiškai naujas katinas. Iš pradžių žinoma vyko susipažinimas su namais, kraiko dėžute. Bet kuo toliau, tuo jam viskas ėmė atrodyti įdomiau ir pasirodė tikrasis charakteris. O šio „laukinuko“ charakteris tiesiog nuostabus! Negali atitraukti akių, kai jis pradeda dūkti, tam puikiai tinka bet kas: batai, maišiuko galiukas išlindęs iš stalčiaus, kaspinas ar pleistras (būtų galima vardinti iki begalybės). Trečią dieną įvyko ir persilaužimas murkimo srityje, dabar kai apima miegas, pats mažius laaabai mėgsta įsitaisyti ant pilvo ar pakaklėj ir jaukiai užsimurkti.
Mažylis teturi vieną akytę, tačiau tai jam nė kiek netrukdo, kaip tik atvirščiai- suteikia papildomo valiūkiškumo ir žavesio.
Ar norite suteikti namus šiam mažam džiaugsmeliui suprasdami, koks tai rimtas ir ilgalaikis įsipareigojimas?
Mažylis namų globoje Kaune.

Skelbimo ID: 17559
Skelbimas sukurtas: 2017-10-24
Paskutinis atnaujinimas: 2020-01-10
Peržiūrų skaičius:
Skelbimas išimtas: 2018-06-18