Čiobė

Rado namus

Prieglaudoje praleidau:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
2 0 26
14204
Rūšis:
Katė
Miestas:
„Lesė“, Vilniaus skyrius
Vardas:
Čiobė
Lytis:
patelė
Veislė:
Mišrūnas
Dydis:
Kailio tipas:
vidutinio ilgumo plaukas
Spalva:
raina
Sterilizacija:
ne
Skiepai:
ne
Bruožai:
draugiškas, reikalauja daug dėmesio, skiepytas, tinka gyventi tik namuose, žaismingas
Aprašymas

Čiobė atkeliavo iš Čiobiškio g., kur vienoje iš laiptinių gulėjo ant radiatoriaus. Jai buvo sužeista akis. Katytė buvo labai išsekusi, turėjo daugybę parazitų, kirkšnies išvaržą, o akytė – buvo baisios būklės, veterinaras iškart nedavė jokių šansų jos pagijimui ir patarė operuoti.

Teko keletą dienų palaukti, stebėti jos būklę, nes nebuvo aišku ar katytė išvis ištvers akytės šalinimo operaciją. Mums taip pat kėlė nerimą jos itin didelis noras lakti vandenį, todėl buvo atlikti biocheminiai kraujo tyrimai, kurie parodė, kad inkstų rodikliai yra ant kraštutinės ribos.

Čiobė akytės šalinimo operaciją atlaikė puikiai, greitai atsigavo po narkozės. Nors dėl inkstų problemų jai tenka valgyti tik aspecialų maistą, katytė vis labiau atsigauna ir stiprėja.

Tai – nuostabi, vos poros metų amžiaus labai meili katė, murkusi net tuo metu, kai buvo imamas kraujas tyrimams.

Čiobei labai reikalingas žmogus, jo dėmesys, kuriuo ji be galo mėgaujasi. Katytės sveikata šiuo metu puiki, svarbu, kad būtų maitinama specialiu maistu, skirtu katinams su inkstų problemomis. O šiaip katytė gali gyventi puikų pilnavertį gyvenimą ir dar ne vienus metus džiuginti savo šeimininkus nuostabiu savo charakteriu.

Daugiau: http://www.lese.lt/lt/sulauke_pagalbos/news.6559

Skelbimo ID: 14204
Skelbimas sukurtas: 2012-01-16
Paskutinis atnaujinimas: 2020-02-21
Peržiūrų skaičius:
Skelbimas išimtas: 2014-02-10