Daša

Rado namus

Prieglaudoje praleidau:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
0 0 25
16689
Rūšis:
Katė
Miestas:
„Lesė“, Vilniaus skyrius
Vardas:
Daša
Lytis:
patelė
Veislė:
Mišrūnas
Dydis:
Kailio tipas:
ilgaplaukis
Spalva:
pilka
Sterilizacija:
taip
Skiepai:
ne
Bruožai:
draugiškas, lėtas, reikalauja daug dėmesio, tinka gyventi tik namuose, žaismingas
Aprašymas

Gražuolė Daša yra priversta ieškoti naujų namų po to, kai jos šeimininkę paguldė į slaugos ligoninę. Moteris serga nepagydoma liga ir nebegalės rūpintis augintine. Dabar katytė yra palikta prižiūrėti moters giminaitei, kuri serga astma ir todėl vargšė katytė yra nuolat uždaryta viename beveik tuščiame kambaryje be galimybės bendrauti su žmogum. O bendravimo jai labai trūksta, nes tai yra be galo jaukus, ramus, meilus padarėlis. Ji būtinai ateis pagulėti ant kelių ar net ant krutinės, ir labai mėgsta vaiksčioti paskui kaip šuniukas. Todėl dabar jai yra be galo sunku buti uždarytai vienai…
Daša – beveik aristokratė, ji yra kilmingos rusų mėlynosios katės ir turkų angoros tėvelio dukrytė. Labai švelnaus ilgo plauko ir nuostabių geltonai žalių akyčių savininkė. Dašai 5 metai, ji yra sterilizuota. Jos žvilgsnis gal kiek piktokas, bet tai yra apgaulingas įspūdis, nes katytė yra be galo švelni, nesidrasko ir nesikandžioja, labai tvarkinga.
Ieškome atsakingų ir rimtų naujų šeimininkų, kurie norės rūpintis Daša ir mainais turėti nuostabų ištikimą draugą.
Daša nemėgsta triuksmingos aplinkos, todėl į šeimą su mažais vaikais nedovanosime. Taip pat būtinai reikia žmogaus, kuris galės ją dažnai šukuoti ir prižiūrėti jos prabangų kailiuką, nes katė tikrai yra labai pūkuota ir reikalauja atitinkamos priežiūros.
Daša valgo tik Royal Canine Persian sausiuką, todėl būsimi šeimininkai turės šerti ją tokiu ėdalu. Ji yra tikra aristokratė, valgo nedaug, bet reikalingas būtent toks maistelis. Pradžiai ji bus aprūpinta, nes su ja atiduos ir jos maisteli ir kraiką.

Skelbimo ID: 16689
Skelbimas sukurtas: 2015-02-07
Paskutinis atnaujinimas: 2020-02-01
Peržiūrų skaičius:
Skelbimas išimtas: 2015-03-04