Draugelis - Bartas

Rado namus

Prieglaudoje praleidau:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
0 0 14
13432
Rūšis:
Šuo
Miestas:
„Lesė“, Vilniaus skyrius
Vardas:
Draugelis - Bartas
Lytis:
patinėlis
Veislė:
Mišrūnas
Dydis:
mažas (iki 30 cm ties ketera)
Kailio tipas:
trumpaplaukis
Spalva:
juoda, smėlinė
Sterilizacija:
taip
Skiepai:
ne
Bruožai:
Aprašymas

Šiandien Vesta sulaukė skambučio dėl mirštančio šunelio, kuris leisgyvis guli po suoliuku Laisvės pr., Vaivorykštės stotelėje. Išskubėjusi į nurodytą vietą, iš tiesų rado gulintį, užsimerkusį šunelį. Iš pirmo žvilgsnio pasirodė, kad jau pavėlavo, kad mažylis jau miręs. Priėjusi arčiau, vis dėl to nurimo, kad šuo dar kvėpuoja. Pradėjo šnekinti – šunelis iš lėto pakėlė galvą, mieguistu, apsiblaususiu žvilgsniu į ją pažiūrėjo.

Būdama tikra, kad jis sunkiai serga ar yra partrenktas mašinos, Vesta atsargiai paėmė vargšelį ant rankų ir iš lėto nunešė į mašiną. Jau nurimusi, kad suspėjo laiku, ir galvodama, į kurią kliniką reikėtų kreiptis pagalbos, Vesta uždarė automobilio duris. Bet jaunasis apgavikas, apgavęs ne tik skambinusius praeivius, bet ir ne vieną šimtą šunų nuo mirties išgelbėjusią Vestą, netikėtai pašoko ant kojų ir iš mirštančio padarėlio pavirto į be proto draugišką, strikinėjantį, linksmuolį kamuoliuką. Apie „sužalojimus“ neliko reikalo net galvoti.

Jaunajam aferistui maždaug pusantrų metų, visą dieną palaikė Vestai kompaniją vykdant PSP programą – katėms visiškai abejingas, bet žmogui puikus kompanionas, puikiai besijaučiantis mašinoje.

Vesta be abejo jam viską atleido ir pavadino Draugeliu. Draugelis perduoda linkėjimų ir ieško šeimininkų su geru humoro jausmu 😉

Globėja apie Draugelį: http://www.lese.lt/lt/sulauke_pagalbos/news.5820

Šunelis kastruotas.

Skelbimo ID: 13432
Skelbimas sukurtas: 2011-05-13
Paskutinis atnaujinimas: 2020-02-21
Peržiūrų skaičius:
Skelbimas išimtas: 2011-05-27