Džekis

Liks atmintyje

Prieglaudoje praleidau:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
2018 4 1
17324
Rūšis:
Šuo
Miestas:
„Lesė“, Kauno skyrius
Vardas:
Džekis
Lytis:
patinėlis
Veislė:
Mišrūnas
Dydis:
vidutinio ūgio (30-60 cm ties ketera)
Kailio tipas:
trumpaplaukis
Spalva:
juoda, ruda
Sterilizacija:
ne
Skiepai:
ne
Bruožai:
Aprašymas

Vakar skubus iškvietimas – greitkelyje Vilnius – Klaipėda ties įsukimu į Babtus, ant važiuojamosios dalies partrenktas šunelis. Neabejingi žmonės sustojo prie gulinčio šunelio jį patraukė nuo važiuojamosios dalies ir pradėjo ieškoti pagalbos.
Skubėdami į įvykio vietą galvojome vieną – kad tik spėtume. Jo gyvybė tapo pačiu didžiausiu tikslu. Paėmę šunelį skubėjome į vet kliniką. Pirminė diagnozė tikrai nedžiugino – gerokai pakritusi kūno temperatūra, pabalę gleivinės, vangus. Visi šie simptomai rodo vidinį kraujavimą. Padarytos rentgeno nuotraukos taip pat nieko gero – visiškai sutraiškyti dubens kaulai, jai šunelis išgyvens, laukia labai sudėtinga klubų operacija.Jį palikome klinikoje stebėjimui , o vakare sulaukėme džiugesnių žinių – šuneliui užkilo kūno temperatūra, gleivinės šiek tiek paraudo, pilvo ertmėje kraujas nesikaupia. Tai buvo pačios geriausios žinios .
Manome, kad šunelis jau ne jaunas apie kokią 10 metų. Nežinome kaip jis gyveno prieš tai, tačiau dabar jis yra labai mylimas ir mums svarbus. Laikome suspaudę kumščius dėl šiuo metu tavo trapios gyvybės, šuneli.
Jai atpažintumėt savo globotinį kreipkitės tel 860426451

Skelbimo ID: 17324
Skelbimas sukurtas: 2016-11-26
Paskutinis atnaujinimas: 2020-01-11
Peržiūrų skaičius:
Skelbimas išimtas: -0001-11-30