Ciucikas

Ieško namų

Man jau:
Metai: Mėnesiai:
4 0
Prieglaudoje esu:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
1 0 29
Ciucikas
Rūšis:
Šuo
Miestas:
„Lesė“, Vilniaus skyrius
Vardas:
Ciucikas
Lytis:
Patinėlis
Veislė:
mišrūnas
Dydis:
vidutinio ūgio (30-60 cm ties ketera)
Kailio tipas:
trumpaplaukis
Spalva:
juoda, ruda
Sterilizacija:
taip
Skiepai:
taip
Bruožai:
draugiškas, neišauklėtas, reikalauja daug dėmesio, tinka gyventi tik namuose, žaismingas
Aprašymas

Labai draugiškas naujokėlis savo kelionę prieglaudon pradėjo atklydęs į žmonių kiemą Trakų rajone, Jovariškių kaime. Kelias dienas jie ieškojo piliečio šeimininkų, bet šie neatsirado, todėl negalėdami patys priglausti paklydėlio, žmonės atvežė šuniuką į mūsų „bendrabutį“.

Galvojom, galvomoj kokį čia vardą duoti naujajam gyventojui, šaukėm įvairiais žinomais, galvojom gal jau turi jis tą vardą, stebėjom į kokį vardą sureaguos, ir… labiausiai priimtinas vardas jam pačiam pasirodė Ciucikas 😀 Tai juo ir pavadinom. Dabar turim daug mielų ciucikų, ir vieną Ciuciką iš didžiosios C.

Ciucikas jau pirmąją savaitę prieglaudoje nusprendė savo pokštininko gyslelę mums atskleisti ir vaikštinėdamas su savanoriu įsigudrino išsinerti iš antkaklio bei nešti kudašių bala žino kur. Savanoriams tą patį vakarą rasti jo nepavyko, žmonės lyg ir matė prabėgantį panašų šuniuką, bet nematė kur… Taip ir neradom.

Ir ką jūs galvojat? Ateina kitos dienos rytą mūsų darbštuolės darbuotojos į darbą ir sutinka Ciuciką prie prieglaudos durų su mūsų etatiniu rytinių pamainų svečiu besišnekučiuojantį. 😀 Parėjo, matai, naktį po miestą kažkur pasibadziojęs. Peržiūrėję kamerų įrašus pamatėme, kad ponaitis apie aštuntą valandą ryto parpėdino prie prieglaudos šlubuodamas viena koja (po kelių dienų jau nebeskaudėjo, matyt, kryptelėjo kur nors tamsoje lakstydamas) ir prisėdo sau prie prieglaudos durų. Matyt neblogai pas mus gyvena, jeigu patys pareina… Per valandą laiko seras dar spėjo ir į buitinį konfliktą su šūstra prieglaudos apylinkų varna įsivelti, ir kelių praeinančių žmonių buvo pakalbintas… Žodžiu, cirkelį gerą užkūrė. Iš pradžių išgasdino visus, po to prajuokino. Nu tai atleidom, ką jau darysi 🙂

Dar turim mintį, kad jis gal norėjo savavališkai namų pasisieškot, ar pafilosofuot vienas kur ant tvenkinio kranto… Kas čia žino…

Nepaisant šito šposo, Ciucikas yra visiškas gerietis, savy neturintis jokios agresijos ir puikiai sutariantis su žmonėmis. Tiesa, nors narve elgiasi kaip angelėlis, jam laaaabai trūksta vietos, kur išlieti savo energiją, todėl aktyvūs šeimininkai ir ilgi pasivaikščiojimai būtų didelis Ciuciko džiaugsmas.

Nuotr.: penkauskaite.photography

Skelbimo ID:
Skelbimas sukurtas: 2022-11-04
Paskutinis atnaujinimas: 2023-06-19
Peržiūrų skaičius: