Fėja

Rado namus

Prieglaudoje praleidau:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
2 1 17
14549
Rūšis:
Katė
Miestas:
„Lesė“, Vilniaus skyrius
Vardas:
Fėja
Lytis:
patelė
Veislė:
Mišrūnas
Dydis:
Kailio tipas:
trumpaplaukis
Spalva:
trispalvė
Sterilizacija:
taip
Skiepai:
ne
Bruožai:
draugiškas, skiepytas
Aprašymas

Ne veltui sakoma, kad katės teigiamai veikia savijautą ir mažina stresą.

Ne veltui sakoma, kad trispalvės katės neša laimę.

Fėja – gyvas šių teiginių įsikūnijimas, ir dar vieno teiginio – kad vidus atitinka išorę.

Jai ne veltui duotas toks vardas, nes tai yra gyva prieglaudos saulelė, kupina meilės ir šilumos. Jos net nereikia glostyti – murkimo varikliukas įsijungia tik į ją pažvelgus. Ji tiek kupina meilės, kad pasiruošusi ją dalyti visiems – daug ir nemokamai. Atėjusius pasitinka, išeinančius palydi, pasilikusiems įsitaiso prie šono, o murkia taip, kad girdėti už dviejų žingsnių. Vienok jos charakteris toks delikatus, kad kniaukia nedaug ir negarsiai.
Trispalvis kailiukas švelnus ir minkštas, samanų atspalvio akys spinduliuoja ramybę ir šilumą. Vienoje katėje puikiai dera daugybė teigiamų savybių – čia tau ir meilumas, ir tvarkingumas WC reikaliukuose, ir ramus būdas, ir laimę nešanti spalva…

Vienas vienintelis niuansas trukdo Fėjai. Dėl ramaus ir minkšto būdo ji užima ne pačią aukščiausią vietą kambario kačių hierarchijoj ir dėl to būna kaimynių skriaudžiama. Tačiau net tada nesipeša, o stresą išlieja nerviniu prausimusi, kol nenusilaižo kailiuko ir odos iki žaizdelių.

Dėl to mes, kad ir kaip mylėtume mūsų saulelę, ieškome gerų mylinčių rankų, kur ji būtų vienintele ir numylėta, kur jai būtų ramu ir gera – lygiai tiek, kiek ramu ir gera bus su ja šeimininkui. Lygiai tiek, kiek ramu ir gera mums būna su ja, kai ateiname pabendrauti, ištaikę minutę nuo savo darbų. Tai viena iš tų kačių, kur senų seniausiai nusipelnė turėti savo šeimą, tik dėl nelaimingo atsitiktinumo dar su ja nesusitiko.

Pažiūrėkite į šitas akis. Gal jos žiūri į jūsų širdį?

xxx

Katytė Fėja atkeliavo iš Salininkų po sulaukto skambučio apie nėščią katytę sužalotomis kojytėmis.

Dabar katytė jau išgydyta, skiepyta, sterilizuota, gali drąsiai keliauti į naujus namus. Tai – ypatingo meilumo katė. Prastokai jaučiasi gyvendama didelėje katinų kompanijoje, jai mieliau būtų leisti laiką su žmonėmis, kurie ją glostytų ir lepintų.

Skelbimo ID: 14549
Skelbimas sukurtas: 2012-05-02
Paskutinis atnaujinimas: 2020-02-21
Peržiūrų skaičius:
Skelbimas išimtas: 2014-06-18