Gentlis

Liks atmintyje

Prieglaudoje praleidau:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
0 8 6
16130
Rūšis:
Šuo
Miestas:
„Lesė“, Kauno skyrius
Vardas:
Gentlis
Lytis:
patinėlis
Veislė:
Mišrūnas
Dydis:
didelis (daugiau nei 60 cm ties ketera)
Kailio tipas:
trumpaplaukis
Spalva:
juoda, ruda
Sterilizacija:
ne
Skiepai:
ne
Bruožai:
draugiškas, lėtas, tinka gyventi tik namuose
Aprašymas

Taip tai tikrai neįprastas vardas, bet ne be reikalo. Gentle (išvertus iš anglų kalbos) – švelnus, romus, geras, paklusnus, nesmarkus… Taip tai tiesiog visos šio nuostabaus rotveilerio savybės, kurias turi jis. Kas galėjo atsikratyti tokiu nuostabiu milžinu. Kai tik atvyko iš ,,Nuaro ” prieglaudos šis šunelis kėlė truputėlį baimę ar tikrai jis tokio nuostabaus charakterio , ar tik slepia savo ,, blogus ketinimus”. Mes klydom taip manydami. Jis visapusiškai idealaus charakterio senjoras. Gentliui draugai yra visur ir visi – tiek tvarkantys ir prižiūrintys savanoriai, tiek aplink jį gyvenantys kiti likimo draugai. Oi kaip gaila, kad Jūs negalite stebėti šio šunelio reiškiamo džiaugsmo ir pasitenkinimo. Kaip grįžus iš pasivaikščiojimo Gentlis krenta ant savo lovytės vartosi ir leidžia labai įdomius garsus. Tai pačios nuostabiausios akimirkos, kurias galėtum stebėti ištisas valandas. Kai tu matai, kad yra gerai tam , kuris buvo atstumtas, širdis iš džiaugsmo krūtinėje ima šokinėti.

Tiesa Gentlis turi ir sveikatos problemų. Kai tik atvyko jo išvaizda truputį mus sutrikdė. Pirmas vaizdas buvo toks tarytum vienoje galvos pusėje nebūtų kaukolės dalies. Nieko nelaukdami nuvykome pas vet. gydytojus. Diagnozė – kaukolės ten netrūksta, toje vietoje visiškai yra sunykę galvos raumenys. Dėl ko taip atsitiko gali būti net kelios priežastys – pirma , tai didžiausią nerimą kelianti – galvos auglys, antra – jau senai buvęs insultas ir trečia – taip pat senas reikalas – ištikęs raumenų infarktas. Gydymo kol kas jokio nėra, tiesiog visą laiką stebėti šunelio fizinę būklę. Kol kas Gentlis tikrai jaučiasi gerai, valgo puikiai ir, kaip jau minėjau , visu savo elgesiu rodo, kad yra laimingas.

Tu nuostabus, puikus, romus, geras , švelnus ir nepakartojamas mes visi tikimės, kad tavo draugija džiaugsimės dar labai ilgai. Džiaugiamės, kad tu su mumis GENTLI.

Skelbimo ID: 16130
Skelbimas sukurtas: 2013-12-05
Paskutinis atnaujinimas: 2020-02-21
Peržiūrų skaičius:
Skelbimas išimtas: 2014-08-08