Havana

Rado namus

Prieglaudoje praleidau:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
0 5 10
11170
Rūšis:
Katė
Miestas:
„Lesė“, Vilniaus skyrius
Vardas:
Havana
Lytis:
patelė
Veislė:
Mišrūnas
Dydis:
Kailio tipas:
trumpaplaukis
Spalva:
balta, juoda
Sterilizacija:
taip
Skiepai:
ne
Bruožai:
Aprašymas

Havana – katytė iškentusi daugybę kančių ir vistiek meilutė bei šilta.

Sulaukėme skambučio, kad Saltoniškių gatvėje blaškosi nėščia katytė, kuriai jau prasidęję saremiai ir ne už ilgo turėtų gimdyti. Mažyliai pasaulį išvysti turėjo tiesiog gatvėje. Savanorė Enrika ją atvežė į Lesės prieglaudėlę. Pasirodo – išskirtinai meilaus charakterio, pavadinome ją Havana.

Kitą dieną, atėję į prieglaudą radome gimusį negyvą kačiuką. Katytė buvo labai nusilpusi ir sudžiūvusi, vis dar kankinama traukulių. Nuvežėme į veterinarijos kliniką, kur ištraukė antrą negyvą kačiuką. Buvo pastatyta lašelinė, suleisti vaistai nuo skausmo. Grįžusi į prieglaudą Havana nugiuvo į minkštą guoliuką ir iš karto užmigo… Buvo nustatytas gimdos uždegimas, kačiukai jau buvo pradėję pūti ir ėmė nuodyti mamos organizmą iš vidaus. Dar pora dienų ir būtų prasikankinusi iki mirites.

Kita bėda ištiko po gero mėnesio:

Havanai staiga ištino apatinė lūpa ir pradėjo siaubingai niežtėti ausį. Ėmė ją krapštyti su aštriais nagais ir prasidraskė žaizdą, kuri smarkiai kraujavo ir sukruvino kailiuką, ausytę, kojytes. Havana tik purtė galvą ir toliau draskėsi, paprastais metodais sustabdyti kraujavimo nepavyko. Teko primigdyti ir žaizdą prideginti. Greičiausiai Havaną ištiko staigi alerginė reakcija, tad veterinarai suleido vaistukų nuo alergijos ir antibiotikų.

Dabar Havana jau atsigavusi, sterilizuota, paskiepyta. Jai dabar tereikia tik gerų šeimininkų 🙂

Iš Havanos šeimininkų sulaukėme žinių, kad katytė puikiai gyvena nuosavam name kartu su šuniu(su kuriuo labai gerai sutaria), valgo Royal Canin 🙂

Skelbimo ID: 11170
Skelbimas sukurtas: 2009-03-27
Paskutinis atnaujinimas: 2020-02-21
Peržiūrų skaičius:
Skelbimas išimtas: 2009-09-03