Kaštonas

Liks atmintyje

Prieglaudoje praleidau:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
3 6 29
15385
Rūšis:
Šuo
Miestas:
Kita
Vardas:
Kaštonas
Lytis:
patinėlis
Veislė:
Mišrūnas
Dydis:
vidutinio ūgio (30-60 cm ties ketera)
Kailio tipas:
vidutinio ilgumo plaukas
Spalva:
balta, ruda
Sterilizacija:
ne
Skiepai:
ne
Bruožai:
draugiškas, lėtas
Aprašymas

Tai dar vienas marijampolietis, atsiradęs iš Meškutės gimtojo krašto. Deja, ir jis, kaip ir mūsų senutė, laimės ten nesurado. Lygtai oficialiai turėjo savo šeimininkus, turėjo savo namus, bet… buvo konfiskuotas iš jų dėl nepriežiūros. Detalių nežinome, jos nepasiekė mūsų per Suvalkijos kalvas ir klonius, tačiau gal ir nenorime jų žinoti. Jei gyvūnas konfiskuojamas, aišku, kad buvo skriaudžiamas, nešeriamas, nevedžiojamas ir t.t., o baisių ir liūdnų istorijų pas mus ir taip netrūksta.

Kadangi šuneliui savivaldybės įstaigoj dėl amžiaus grėsė užmigdymas, vietinių savanorių dėka jis savo vargų kelią baigė pas mus Kaune. Iš pradžių ėdė kaip beprotis, matėsi, kad vargšui teko ilgai badauti. Dabar jau pilnai atsiauginęs svorį ir iš naujo suradęs gyvenimo džiaugsmą, kuo itin džiaugiamės. Kaštonas myli žmones, su entuziazmu pasitinka bet kokį jam rodomą dėmesį ir savo judrumu bei nuolatine šypsena mums primena kitą senjorų pensionato gyventoją Lakį, jau laimingai suradusį naujus namus. Visiškai apsipratęs prieglaudoje, jis mėgsta eiti į lauką, valgo viską, ką jam paduosi, net tvarkingesnis pasidarė. Gali būti, kad tai pirmas kartas, kai jis jaučia meilę, džiaugiasi dėmesiu ir priežiūra, todėl stengiasi už tai atsidėkoti visais įmanomais būdais, kokius tik moka.

Rudas energijos kamuoliukas atkeliavo su Šanso vardu, tačiau, kadangi mūsų visų širdyse ir atmintyje šis vardas priklauso kitam nuostabiam keturkojui, kuris jau laigo Vaivorykštės šalies pievose, o naujokas į šį vardą nereaguoja, mes pavadinome jį Kaštonu – gražaus rudo kaštoninio kailio garbei. O pavasarį visi kaštonai nuostabiai sužydi, taigi laimės ir sveikatos bei gražaus žydėjimo tau pas mus, seneliuk!

Skelbimo ID: 15385
Skelbimas sukurtas: 2013-03-02
Paskutinis atnaujinimas: 2020-02-21
Peržiūrų skaičius:
Skelbimas išimtas: 2016-09-26