Kaukas - Gufis

Rado namus

Prieglaudoje praleidau:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
0 6 4
13470
Rūšis:
Šuo
Miestas:
„Lesė“, Vilniaus skyrius
Vardas:
Kaukas - Gufis
Lytis:
patinėlis
Veislė:
Prancūzų buldogas
Dydis:
mažas (iki 30 cm ties ketera)
Kailio tipas:
trumpaplaukis
Spalva:
balta, tigrinė
Sterilizacija:
taip
Skiepai:
ne
Bruožai:
reikalauja daug dėmesio, skiepytas, tinka gyventi tik namuose
Aprašymas

2011-05-21 Justiniškėse, laiptinėje rastas labai apleistas prancūzų buldogas. Šunelis turi regėjimo sutrikimų, jam ragenos distrofija (ant akies obuolio uzsidėjusi plėvelė ir šuo mato kaip per rūką), be to labai liesas.
——–
Jis jau buvo padovanotas kartą, bet po kurio laiko (09 07) atsidūrė Grindoje, naujieji šeimininkai aiškino, kad yra išvykę, kad šunį turi prižiūrėti giminaičiai, bet niekas iš jų nerodė didelio noro Kauką susigrąžinti atgal, todėl jis vėl grįžo pas mus į prieglaudą.
Dabar vėl ieškome jam naujų namų, šeimininkų, turinčių patirties su prancūziukais. Kaukas su žmonėmis sutaria puikiai, tačiau nekenčia kitų gyvūnų, puola visus, todėl jis šeimoje turėtų būti vienas.

09.18 Kaukui nutiko bėda – jis susižalojo akį, taip, kad pro atsivėrusią žaizdą išlindo dalis rainelės, jam buvo skubiai atlikta operacija, akį pavyko išsaugoti, bet labai maža tikimybė, kad jis ja matys. Šunelis dabar beveik aklas, nes kitoje akytėje – ragenos distrofija, taigi, kol neapsipratęs su aplinka, trankosi į daiktus.
Kaukui labai reikia namų, meilės, jam nevieta prieglaudoje.
09.18 kastruotas.

Skelbimo ID: 13470
Skelbimas sukurtas: 2011-05-25
Paskutinis atnaujinimas: 2020-02-21
Peržiūrų skaičius:
Skelbimas išimtas: 2011-11-25