Kikas

Rado namus

Prieglaudoje praleidau:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
0 0 5
17553
Rūšis:
Katė
Miestas:
„Lesė“, Vilniaus skyrius
Vardas:
Kikas
Lytis:
patinėlis
Veislė:
Mišrūnas
Dydis:
Kailio tipas:
trumpaplaukis
Spalva:
balta, raina
Sterilizacija:
ne
Skiepai:
ne
Bruožai:
draugiškas, neišauklėtas, reikalauja daug dėmesio, tinka gyventi tik namuose, žaismingas
Aprašymas

Aaaaach, nuostabusis Kikas, net seilė nutįsta ir baltas pavydas apima pagalvojus, kad kažkam šitaip pasiseks. Pasiseks, nes rainuolis yra ypatingas katinas. Tikrai nemeluojame ir prisiekiame katininkų garbės priesaika!

Kikas į mūsų globą pateko ne vienas, o su dar septyniais broliais ir seserimis ir mama. Keturi mamos įvaikiai, tarp kurių buvo ir mūsų herojus, buvo rasti užrištame maiše įmesti į vandenį. Visa laimė, kad gerieji angelai sargai laiku suskubo į pagalbą 🙂 Iš pradžių šeimyna gyveno namų globoje, na o vėliau persikėlė į prieglaudą. Kačiukai gerokai ūgtelėjo, keletas jau džiaugiasi savais namais. Kikas taip pat laukia nesulaukia savo kelionės namo…

Taigi, o dabar šiek tiek apie Kiko būdą- tai nuostabiai meilus, vietoje nenustygstantis ir prieraišus katinas, kuris niekuomet savo žmonėms neleis nuobodžiauti ar liūdėt, Nieku gyvu!. Nuo rainojo murkimo net dreba prieglaudos sienos ir langai, kuomet savanoriai praveria narvelio duris, ir Kikas pats pirmas palenda po ranka tiesiog reikalaudamas ir išsireikalaudamas dėmesio ir paglostymo. Laisvu nuo murkimo metu Kikas mėgsta padūkti ir kartkartėmis saldžiai nusnūsti. Katinėlis tvarkingai naudojasi kraiko dėžute, tad problėmų dėl to tikrai nesukels. Tiesiog imkite, džiaukitės ir mylėkite!

Na, ar jau susižavėjote mieluoju rainiuku? Jei dar ne- užsukite susipažinti. Kikas įsikūręs Klinikų g. 1, Buivydiškės.

Skelbimo ID: 17553
Skelbimas sukurtas: 2017-10-15
Paskutinis atnaujinimas: 2020-01-11
Peržiūrų skaičius:
Skelbimas išimtas: 2017-10-20