Koldūnas

Rado namus

Prieglaudoje praleidau:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
1 11 25
Koldūnas
Rūšis:
Šuo
Miestas:
„Lesė“, Vilniaus skyrius
Vardas:
Koldūnas
Lytis:
patinėlis
Veislė:
Mišrūnas
Dydis:
mažas (iki 30 cm ties ketera)
Kailio tipas:
trumpaplaukis
Spalva:
juoda, ruda
Sterilizacija:
taip
Skiepai:
taip
Bruožai:
draugiškas, tinka gyventi tik namuose
Aprašymas

Gera diena,

nu čia ir vėl mes – Koldūnas ir Regis. Šiaip tik Koldūnas, nes Regis vis dar rašyti neišmoko (jam tik žaidimai galvoj, kažin, kas iš jo čia išeis). Neseniai buvau parašęs CV mums su broliu, bet namų taip ir neradom, sakė, kad rinka perpildyta, arba ne į tuos el. paštus išsiuntinėjau. Viskas baigėsi tuo, kad Regis sugraužė tą CV (nes kartono į narvą nebegaunam, tai kažkuo kompensuoti reikėjo).

Žodžiu, ką norėjau pasakyti, tai kad mes vis dar ieškom namų. Kadangi esu vyresnysis brolis ir jaučiu pareigą ir už tą jaunesnį neraštingą, ieškau abiem. Savanoriai mane išmokė, kad norint kažką gauti, reikia parodyti, ką galim duoti. Tai dabar klausykit įdėmiai, nes mes OOOOJ kiek galim duoti!

Vasarą savo CV rašėm, kad esam ekologiškas bobcat’as – kasam griovius ir daržus nemokamai. Atėjus žiemai, reikia keisti savo paslaugų spektrą, dvikojiškai pasakius. Dabar siūlom dvigubą paslaugą: kasam olas ir urvus sniege, o po to ten pat ir išsivartom. (Nors šią žiemą labiau kasam dumble, nei sniege.) Nelabai žinau, kam galima pritaikyti tokią paslaugą, bet jūs jau patys sugalvosit. Bonusas – praėję mokymus, tikriausiai išmoktume ir kastuvais naudotis.

Antra – nemokamai aplojam kiekvieną atėjusį. Valgyt nevalgom, jei dvikojis, bet aplosim tai normaliai. O kadangi esam baisiai dideli šunys, tai jei svečiai bus nelaukti, aplosim taip, kad visi išsibėgios. Ir tik nesakykit, kad nereikia tokios paslaugos, žinom, kad visi paslapčiom apie tokią svajoja.

Trečia – tampom šakas. Jei kartais pamiršot susitvarkyti kiemą, tai nieko tokio, mes padėsim. Sutempsim, sunešiosim, dar ir perdirbsim ekologiškai, su dantimis susmulkindami.

Ketvirta – duodam meilės ir MI LI JO NĄ bučinių. Jei dar leisit miegoti po kaldra, duosim du milijonus. Glaustomės kaip katinai, todėl, jei neapsisprendžiat, norit šuns ar katino, mes esam du viename.

Penkta – esam profesionalūs treneriai. Kardio, jėgos pratimai, zumba, cross-fitas – viskas nublanksta prieš pasivaikščiojimą su mumis. Galim ištreniruoti visų grupių raumenis, o žiemą dar ir išbandyti naują sporto šaką: mes tempiam per ledą, jūs čiuožiat ir bandot neišdribti. Jaučiat, kaip pilvo presas dirbtų? Tai jei galvojat, kad pats laikas mesti svorį, mes jūsų paslaugoms.

Labai jau daug aš čia išvardinau, su broliu turim dar milijoną pliusų, bet kaip sakoma, visada reikia pasilikti intrigėlę. Tai geriau atvykit susipažinti į Klinikų g. 1 Buivydiškėse ir pažiūrėsim, ar praeisit mūsų face-control’ą. 😎

Skelbimo ID: VG-1264
Skelbimas sukurtas: 2018-02-26
Paskutinis atnaujinimas: 2020-01-30
Peržiūrų skaičius:
Skelbimas išimtas: 2020-01-30