Leonardas - Leo

Rado namus

Prieglaudoje praleidau:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
0 1 0
14996
Rūšis:
Katė
Miestas:
„Lesė“, Vilniaus skyrius
Vardas:
Leonardas - Leo
Lytis:
patinėlis
Veislė:
Mišrūnas
Dydis:
Kailio tipas:
trumpaplaukis
Spalva:
balta, raina
Sterilizacija:
ne
Skiepai:
ne
Bruožai:
draugiškas, tinka gyventi tik namuose, žaismingas
Aprašymas

O aš gimiau būti laimingu!

Esu lyg pasakų herojus, tiesa, neturiu aš nei skrybėlės su didele žąsies plunksna, nei pilies ir tuo labiau – stebuklingų galių. O ir su drakonais neteko kariauti; jokių burtininkų, juokdarių ir fėjų nepažįstų ir su jais nesibičiuliauju. Sakysit „juk tik paprastas katinas, per aukštai sau keliantis uodegą“, bet Jūs išklausykite mano gyvenimo istorijos.
Gyvenau po balkonu su broliuku, sesute, dviem įbroliais ir mamyte. Nuo šalčio ir vėjo mus saugojo betoninė siena ir dėžė su užrašu „Maži kačiukai. Padėkite jiems.Ačiū“.Ironiška, bet šių žodžių pabaigoje buvo nupiešta šypsenėlė…Rudenėjančiam šaltukui palietus nosytę ir maža srovele nuvilnijus per kūną iki pat uodegos galiuko, susigūždavau ir stebėdavau kaip miestą apgaubia tamsa. Tokiomis tyliomis akimirkomis svajodavau apie šiltus namus ir maistą, kuris nutildytų gurgiantį pilvuką. Meldžiau gyvenimo malonės ir užuojautos visai mūsų šeimynai. Kelioms dienoms prabėgus gyvenimas darėsi kiek šviesesnis, mus pastebėjo gerieji žmonės, kurie mums atnešdavo valgyt ir kelis šiltesnius paklotus. Pradėjau tikėti… Tada ir atsiskleidė mano didvyriška ir globėjiška prigimtis. Kviečiau broliukus ir sesytes džiaugtis tuo ką turime, mamą – būti meilesne su žmonėmis, nors pats vos tik sutemus akytes nukreipdavau į dangų ir bandydavau nuryti gerklėje užstrigusį liūdesio gniužulą; buvau išsirinkęs pačia ryškiausią žvaigždę ir jos prašiau suteikti mums prieglobstį. Ir štai troškimas išsipildė – glaudžiamės savanorės bute, viena sesutė jau iškeliavo namo. Juk gavau viską ko norėjau, tačiau širdutę vistiek spaudžia… Supratau, man reikia tikrųjų namų, tikrųjų rankų, kurios apglėbs ir niekada nepaleis. O save vadinu pasakų personažu tik todėl, jog žinau, kad mano gyvenimas tęsis ilgai ir laimingai.

Leonardas yra be galo mielas ir judrus kačiukas. Vaikiškas žavesys ir grožis pavergė nevienos mano draugės simpatijas. Beprotiškai mėgsta koncervus, žino kas per padaras yra šaldytuvas, valgo sausą maistelį, gamtinius reikalus atlieka dėžutėje. Ieškome šeimininkų. Dovanosime atsakingiems šeimininkams sutinkantiems kastruoti ir pasirašiusiems dovanojimo sutartį.

Skelbimo ID: 14996
Skelbimas sukurtas: 2012-09-26
Paskutinis atnaujinimas: 2020-02-21
Peržiūrų skaičius:
Skelbimas išimtas: 2012-10-26