Liepa

Rado namus

Prieglaudoje praleidau:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
0 2 11
Liepa
Rūšis:
Šuo
Miestas:
„Lesė“, Kauno skyrius
Vardas:
Liepa
Lytis:
Patelė
Veislė:
mišrūnas
Dydis:
mažas (iki 30 cm ties ketera)
Kailio tipas:
trumpaplaukis
Spalva:
balta, juoda
Sterilizacija:
taip
Skiepai:
taip
Bruožai:
draugiškas, neišauklėtas, reikalauja daug dėmesio, tinka gyventi tik namuose, žaismingas
Aprašymas

Susipažinkite su Liepa!

Liepa pas mus prieglaudoje atsirado prieš gerą mėnesį, kai prie pat prieglaudos vos nepalindo po vadovės automobilio ratais (jos istorija https://www.facebook.com/100081137422660/posts/287614540619791/). Norėjome tikėtis, kad ji neišmesta ir kažkas jos tikrai ieškos. Tačiau… turbūt nereikia nė sakyti, kad Liepa čipo neturėjo.

Tai super miela, smalsi, jauna bei aktyvi mergina. Ko jau ko, bet energijos pas ją galima kibirais semti. Džiaugiasi lakstydama laukais, eidama į ilgus pasivaikščiojimus, labai patinka eiti į mišką ir tyrinėti naujus kvapus. Mėgsta žaisti su pagaliukais ir kamuoliukais. Labai labai mėgaujasi žmogaus draugija, labai jo klauso. Idealiai sutaria su kitais šunimis, nori su visais draugauti ir žaisti, tik kartais tiems kitiems šunims jos energijos būna per daug 😁 kalytė pilnai pasiruošusi keliauti į namus – čipuota, skiepyta, sterilizuota.

Liepa, šuo, tikrai ne tinginiams – jos žmonės turės būti aktyvūs, tačiau lygiai taip pat turės suprasti dresūros bei kantrybės svarbą – Liepa imli, tačiau mokytis jai tikrai reikės nemažai. Liepai reikalingi aktyvistai – ant sofutės su ja kartu pagulėsi tik jai gerai iškrovus savo bateriją 🙈 Liepa – tai be 5 minučių tobulas šuo, kuriam labai reik namų ❤️

Skelbimo ID:
Skelbimas sukurtas: 2023-09-01
Paskutinis atnaujinimas: 2023-09-23
Peržiūrų skaičius:
Skelbimas išimtas: 2023-09-23