Maja

Rado namus

Prieglaudoje praleidau:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
0 1 25
16341
Rūšis:
Šuo
Miestas:
Kita
Vardas:
Maja
Lytis:
patelė
Veislė:
Mišrūnas
Dydis:
vidutinio ūgio (30-60 cm ties ketera)
Kailio tipas:
trumpaplaukis
Spalva:
juoda
Sterilizacija:
taip
Skiepai:
ne
Bruožai:
Aprašymas

Ją atvežė su trim vaikučiais…..nustebome, nes kai kalbėjomės dėl šunytės priėmimo, tarėmės dėl vieno šuns. Vyras sakė, kad net pati močiutė nežinojo, jog kalytė atsivedė vaikelių – tris mergytes, kurioms apie mėnesį. Na visa šeimynėlė jau pas mus….tiesa, viena mergytė tą pačią dieną iškeliavo į Šiaulius, į didelę gerų žmonių sodybą, todėl vargelio paauginti mažylius mums šiek tiek mažiau, bet mamytė Maja nuostabi šunytė, jos mažylės dar šiek tiek gauna mamytės pienuko, šiaip mažosios jau ir pačios viską valgo, na o kalytė mama Maja turbūt pirmą kartą gyvenime geresnio maistelio gauna, nes buvo maitinama tik tuo, kas likdavo nuo stalo – tą šeštadienį (balandžio 26 d.), kai ji pas mus buvo atvežta, valgė blynų. Kol kas šuniukus paauginsime, o kalytę mamą dovanosime tik sterilizuotą. Šiuo metu ji nukirminta ir nublusinta.

Maja sulysusi, bet argi gali būti kitaip, ji negavo geresnio maistelio nei tada, kai laukėsi mažylių, nei tada, kai atsivedė…turbūt todėl pienuko turi mažai, nes tik mėnesį gyvenančius savo vaikučius ne itin noriai prisileidžia gerti pienuko. Negalime šios kalytės dovanoti nesterilizuotos, todėl prašome 110 Lt Majos sterilizacijai – padovanokite kitokį gyvenimą šunytei, kuri tik antrus metus gyvenanti jau tapo nereikalinga, juk gali ir vėl atsivesti vaikučių.

Prašyti veterinarų į skolą sterilizuoti nebedrįstame, nes šiuo metu dar neapmokėta 1000 Lt už įvairias paslaugas veterinarinėse klinikose, jei neturėsime pinigėlių, Majai tiesiog teks jų laukti ir ilgai užsibūti pas mus.

Šiandien (balandžio d.) kalytė Maja vėl varė nuo savęs vaikelius ir skaudžiai inkštė, kai jie gėrė pienuką,apžiūrėję šunytės papilvę, supratome, – kalytei mastitas. Veterinaras suleido vaistelių, trečiadienį važiuosime į kliniką dar kartą. Gerai, kad mažiukai jos vaikeliai jau patys savarankiškai valgo

05 13

Kalytė šiandien sterilizuota

2014 06 05 Maja labai atsigavo, išgražėjo, dabar jau galima pradėti ieškoti jai namučių, neturėjusi gerų namučių, gal dabar patirs sėkmę, nes nebuvo ta mylima šunytė, kurią glosto, kalbina,……bet viliamės, kad viskas ateis į Majos gyvenimą

Skelbimo ID: 16341
Skelbimas sukurtas: 2014-04-27
Paskutinis atnaujinimas: 2020-02-21
Peržiūrų skaičius:
Skelbimas išimtas: 2014-06-21