Maja

Rado namus

Prieglaudoje praleidau:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
0 4 3
Maja
Rūšis:
Katė
Miestas:
„Lesė“, Vilniaus skyrius
Vardas:
Maja
Lytis:
Patelė
Veislė:
Mišrūnas
Dydis:
Kailio tipas:
trumpaplaukis
Spalva:
ruda, smėlinė
Sterilizacija:
taip
Skiepai:
taip
Bruožai:
reikalauja daug dėmesio, tinka gyventi tik namuose
Aprašymas

Majos patekimo į prieglaudą istoriją – trileris.

Savanoriai susirinko į pamainą, į svečius atvažiavo ponia su katinu transportavimo dėžėje ir, atėjusi į prieglaudą, pradėjo reikalauti priimti jos katiną, nes namuose yra šuo ir jie abu nesutaria. Savanorė mandagiai atsakė, kad šitaip gyvūnų nepriimame, iš pradžių reikia susitarti su mūsų vadove, o ir vietų prieglaudoje neturime. Moteris toliau reikalavo priimti, galiausiai išėjo iš prieglaudos, palaukė savo mašinoje, kol prie prieglaudos durų nieko nebus ir… Na, likusią istorijos dalį galite nuspėti (bėgam į automobilį ir spaudžiam gazą).

Kartu su visu kraičių iš namų (draskykle, kraiko dėže ir trasportavimo boksu) į prieglaudą atkeliavusiai Majai prireikė kelių dienų, kol šnypštimą pakeitė glaustymasis ir paglostukų prašymas, tačiau prieglaudoje ji ilgai neužsibuvo ir iškeliavo į naujus namus.

Deja, bet bandant prisitaikyti naujoje aplinkoje paaiškėjo, kad Maja bijo vyrų (nors prieglaudoje savanoriams vaikinams pykčio nerodė), be to, yra kiek aikštingo charakterio, tad Majai teko sugrįžti į prieglaudą.

Neslėpsime, panašu, kad Majai reikės laiko priprasti naujuose namuose, o šeimininkams reikės kantrybės siekiant ją prisijaukinti. Kita vertus, matosi, jog giliai viduje katytė meili ir draugiška, be ti yra tikra gražuolė, tad viliamės, kad naujiesiems šeimininkams, įdėjus pakankamai pastangų, pavyktų atskleisti jos gerąją pusę ir puikiai susidraugauti 😊

Skelbimo ID:
Skelbimas sukurtas: 2021-11-14
Paskutinis atnaujinimas: 2022-03-10
Peržiūrų skaičius:
Skelbimas išimtas: 2022-03-10