Margo

Rado namus

Prieglaudoje praleidau:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
0 8 10
13746
Rūšis:
Katė
Miestas:
„Lesė“, Vilniaus skyrius
Vardas:
Margo
Lytis:
patelė
Veislė:
Mišrūnas
Dydis:
Kailio tipas:
trumpaplaukis
Spalva:
balta, marmurinė
Sterilizacija:
taip
Skiepai:
ne
Bruožai:
draugiškas, reikalauja daug dėmesio, skiepytas, tinka gyventi tik namuose, žaismingas
Aprašymas

Margo, toks šios žaliakės trispalvės gražuolės vardas. Tačiau ne išties dailiai ir įdomiai, marmuro raštais margintas kailis yra pagrindinis šios katytės privalumas. Ši margoji keturkojė yra išskirtinė savo ypatingu MEILĖS DOSNUMU. Jei jau esi myluojamas Margo, tai pasijunti esąs tikrai aistringame meilės glėbyje 🙂 Viskas lyg ir paprasta – juk kiekvienai katytei reikia būti glostomai ir glaustytis, tačiau Margo – visų pirma svarbu pačiai temperamentingai snukučiu liesti žmogaus veido sritį. Tokio „aistringo meilės priepuolio” metu mažutė katytė nosyte užsispyrusiai meiliai atakuoja žmogaus ausis smakrą ir kaklo sritį. Nejučiom susidaro įpūdis jog tave „užpuolė” minkštas ir labai švelnus – tave bepotiškai mylintis – visą savo meilę ir gerumą pasiryžęs per akimirką išdovanoti mylimaisis. Tai išties sukelia visą jūrą geriausių emocijų! Į svečius užsukę svečiai paprastai lieka netekę žado, kad tokių kačių būna!

Dar derėtų pridurti, kad tai suaugusi katė, kuri nepaisant savo nevaržomo meilumo yra labai rami, visiškai neįkiri, tikras Frekenbok antipodas (namų darkymas, susidedantis iš gėlių skabymo ar užuolaidų kedenimo, į darbotvarke nebūna įtrauktas) draugiška visiems ir nekelianti triukšmo net būdama ryte alkana. Kraiko dėžutė sutvarkoma tiesiog skrupulingai pavyzdingai!

Pabaigai: jei būtų galima kurti gyvūnams ilgus vardus, žinoma, kad Margo vardas galėtų būti tik toks: „Man niekada meilės nebus perdaug” 🙂 Kadangi jau auginame šunį (Margo su juo sutaria kuo puikiausiai) ir turime noro padėti ir kitiems nelaimėliams katukams (Margo esame tik laikini globėjai), išlydėtume šią puikią katytę į gerų, rūpestingų ir vertų tokios didelės meilės žmonių glėbį, kurie šiai meilybei galėtų dovanoti nuolatinius namus, kuriuos ji būtinai išpuoštų savo, be jokių išlygų dosnia ir saulėta, meile 🙂

Margo yra sveika, paskiepyta, sterelizuota.

Skelbimo ID: 13746
Skelbimas sukurtas: 2011-08-31
Paskutinis atnaujinimas: 2020-02-21
Peržiūrų skaičius:
Skelbimas išimtas: 2012-05-07