Mažylis Maikas

Liks atmintyje

Prieglaudoje praleidau:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
4 8 23
14313
Rūšis:
Katė
Miestas:
„Lesė“, Vilniaus skyrius
Vardas:
Mažylis Maikas
Lytis:
patinėlis
Veislė:
Mišrūnas
Dydis:
Kailio tipas:
trumpaplaukis
Spalva:
balta, raina
Sterilizacija:
taip
Skiepai:
ne
Bruožai:
draugiškas, skiepytas
Aprašymas

Gražuolis katinas vardu Mažylis, pateko pas mus iš vieno Justiniškių kiemo, su žaizda antakyje dar būdamas visiškas jaunuolis. Žaizdos seniausiai nebeliko nė žymės, o jis vis dar prieglaudoje. Ir sunku suprasti kodėl. Mat Mažylis įspūdingo dydžio ir charakterio katinas.   Katino vardas ironiškai atspindi tikrąjį katino stotą, šiek tiek tingų charakterį ir mėgstamą daugelio kačių užsiėmimą- saldžiai nusnausti. Nors prieš patekdamas į prieglaudą jis gyveno lauke, tačiau yra  visiškai naminis, mėgsta žmogaus draugiją ir pasiglostymus. 
Mažylis kiek per ilgai užsibuvo prieglaudoje, tad pats metas būtų pakeisti gyvenamąją aplinką. 
Taigi- Jums ypatingas pasiulymas! Pateikiate savo namų teritoriją ir glėbį šio nuostabaus katino paslaugoms, mainais į tai gaunate daugybe Mažylio pasiglaustymų, pamurkavimų ir saldaus miego šalia, tuo pat metu, žinoma ir maisto reikalavimų, mat Mažylis labai mėgsta skaniai paėsti (nebijokite, nuo jo vargiai nukentėsite- nagų naudoti katinas ne itin mėgsta, o dantų neturi). Katinas taip pat turi ir FIV (kačių imunodeficito virusą), kuris žmonėms neužkrečiamas. Su kitais katinais sutaria, žinoma daug priklauso nuo jų pačių požiūrio.
Susidomėjote pasiūlymu? Skambinkite +370 605 33452, vadovei Vestai. Arba atvykite į prieglaudą pirmąjam pasimatymui su Mažyliu.

Priešistorė: http://www.lese.lt/lt/sulauke_pagalbos/news.6792

Skelbimo ID: 14313
Skelbimas sukurtas: 2012-02-28
Paskutinis atnaujinimas: 2020-02-21
Peržiūrų skaičius:
Skelbimas išimtas: 2016-11-16