Meškutis

Liks atmintyje

Prieglaudoje praleidau:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
50 6 1
Meškutis
Rūšis:
Šuo
Miestas:
„Lesė“, Kauno skyrius
Vardas:
Meškutis
Lytis:
Patinėlis
Veislė:
Mišrūnas
Dydis:
mažas (iki 30 cm ties ketera)
Kailio tipas:
vidutinio ilgumo plaukas
Spalva:
balta, juoda, pilka
Sterilizacija:
taip
Skiepai:
taip
Bruožai:
bailus, draugiškas, skiepytas, tinka gyventi lauke, žaismingas
Aprašymas

Meškis pas mus atkeliavo kartu su kalyte Pupa. Abu šunys visą gyvenimą pragyveno laukeMeškis pas mus atkeliavo kartu su kalyte Pupa. Abu šunys visą gyvenimą pragyveno lauke. Per daug nesiplėsime apie jų atsiradimą pas mus – tik tiek, kad jų šeimininkei kardinaliai keitėsi gyvenimo sąlygos ir deja, šuneliai negalėjo likti kartu.

 

Pradžioje abu šuneliai kiek stresavo – agresijos niekam nerodė, bet naujoje vietoje baimės akys buvo didelės ir abudu labai demonstravo, kokie balsingi ir garsūs jie yra. Per daug nesiplėsime apie jų atsiradimą pas mus – tik tiek, kad jų šeimininkei kardinaliai keitėsi gyvenimo sąlygos ir deja, šuneliai negalėjo likti kartu.

Pradžioje abu šuneliai kiek stresavo – agresijos niekam nerodė, bet naujoje vietoje baimės akys buvo didelės ir abudu labai demonstravo, kokie balsingi ir garsūs jie yra 🙂 Meškutis stresavo labiau – kol žmogus būdavo jo voljere tol jis nelįsdavo iš būdos. Ir nors pradžia buvo sunki, dabar Meškis stipriai atsigavęs. Pamatęs ateinantį žmogų puola vizginti uodegą, sekioja iš paskos, tačiau nėra glostymų fanatikas. Tiesa, už skanesnį kąsnį Meškutis pasiruošęs viskam.

Skelbimo ID:
Skelbimas sukurtas: 2021-03-15
Paskutinis atnaujinimas: 2023-07-11
Peržiūrų skaičius:
Skelbimas išimtas: