Mėta

Rado namus

Prieglaudoje praleidau:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
8 1 3
12956
Rūšis:
Šuo
Miestas:
„Lesė“, Vilniaus skyrius
Vardas:
Mėta
Lytis:
patelė
Veislė:
Mišrūnas
Dydis:
vidutinio ūgio (30-60 cm ties ketera)
Kailio tipas:
trumpaplaukis
Spalva:
juoda, ruda
Sterilizacija:
taip
Skiepai:
ne
Bruožai:
draugiškas, skiepytas, žaismingas
Aprašymas

Mėta yra viena iš trijų mūsų prieglaudos „koridoriaus mafijos“ narių. Mėta – prieglaudoje užsibuvusi dėl perdėto bailumo. Nors mėgsta aploti ją aplankančius potencialius naujuosius šeimininkus, nesileidžia vedžiojama ir glostomo, tačiau tai tik rodiklis, jog šunelis yra prisirišęs prie šiuo metu jį supančių žmonių, nes šie juo rūpinasi, maitina, vedžioja, rodo meilę ir šilumą. Mėta graži, sveika, visai jauna kalytė, kurios visas gyvenimas, galima sakyti, prabėgo prieglaudoje. Jai reikalinga aplinka, kurioje būtų priklausoma nuo savų žmonių, galėtų laisvai gyventi, pilnavertiškai užimti šuns vietą namuose, džiaugtis gyvenimu, užsiimti žaidimais bei kvailiojimais bei tuo džiuginti ž aplinkinius. Taigi Mėtai baikštutė ir pasimetusi (gal dėl to, kad iš visos vados prieglaudoje pasiliko vienintelė), tačiau išdrąsėjusi tampa smagia, žaisti ir smalsauti linkusia kalyte. Tiesiog jai reikia namų, kuriuose išmoktų pripažinti naujus žmones, o svarbiausia, pagaliau turėtų šeimininką, kuriam reikštų didžiausią atsidavimą ir draugystę, mokėtų ne tik puikiai sargauti bet ir praskaidrintų laiką, leidžiamą kartu.

***
Pastebėjimai apie Mėtą namų aplinkoje:
• Mėta moka labai gražiai ir tyliai vaikščioti. Tikra nindzė. Tiek vaikščiodama, tiek nušokinėdama nuo lovos tai daro tyliai.
• Gimusi gyventi ant lovos. Jai tai labai patinka. Miega tik prisiglaudusi ar tiesiog ant kojų, nors vietos laisvos būna į valias, bet ji nori jausti žmogaus artumą.
• Moka bučiuotis: pakvieti, ateina ir pakštelna su nosyte prisiliesdama.
• Nebijo siurblio, kas buvo neįtikėtina žinant jos bailią prigimtį. Išėjo iš kambario, bet už kelių žingsnių stebėjo kas vyksta. Televizoriaus ir kitų garsų nebijo.
• Kieme streso daugiau, bet tik pradžioje. Iš pradžių uodega buvo nuleista, o po to jau visiškai atsipalaidavo ir mėgavosi pasivaikščiojimu su kitų savanorių šunimis.
• Mėgsta dėmesį ir dėl jo konkuruoja su kitais šunimis, bet užtenka vieną kartą sudrausminti ir su visam nurimsta.
• Dieną Mėtai katės neužkliūna, net gulinėja kartu, bet naktį prasideda medžioklė. Nieko baisaus, bet katės lovoj miegot teisės neteko ir buvo išvytos.
• Liftas, vedžiojimo aikštelė, laiptinės koridorius – baimę keliančios vietos.
• Sargi. Saugo net ne savo namus.
• Labai nori žmonių maisto, kad net akys blizga ir griebtų jei niekas nedrausmintų, tai vagiliautų, jei tik būtų proga.
• Nemįgsta šukuotis.
• Labai ramiai būna namie, atsigula šalia ir daugiau nieko nereikia.
Manome, kad Mėta kurį laiką pagyvenus namuose nebebūtų bailiukė.

***

Prie Vilniaus Emilijos Pliaterytės mokyklos sustojęs raudonos spalvos BMW markės automobilis paliko, o tiksliau išmetė dėžę su šuniukais. Kalytė Mėta kartu su sesutėmis ir broliuku pateko į Lesės globą, o dabar labai laukia savo tikrų šeimininkų 🙂 Mėtutė skiepyta, jai apie 2 metus, ūgio aukščiau kelių.

Šiek tiek baili, o iš to bailumo ir sargi. Loja ir bėga atatupsta :). Jai reikalingi kantrūs šeimininkai, kurie norės užsiimti su ja, kol jis ims pasitikėti naujais žmonėmis.

Skelbimo ID: 12956
Skelbimas sukurtas: 2010-10-27
Paskutinis atnaujinimas: 2020-02-21
Peržiūrų skaičius:
Skelbimas išimtas: 2018-11-27