Mikis

Rado namus

Prieglaudoje praleidau:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
1 10 16
15190
Rūšis:
Šuo
Miestas:
„Lesė“, Vilniaus skyrius
Vardas:
Mikis
Lytis:
patinėlis
Veislė:
Mišrūnas
Dydis:
mažas (iki 30 cm ties ketera)
Kailio tipas:
trumpaplaukis
Spalva:
balta, smėlinė
Sterilizacija:
taip
Skiepai:
ne
Bruožai:
draugiškas, skiepytas, tinka gyventi tik namuose, žaismingas
Aprašymas

Šuneliui Mikiui jau teko daug iškentėti, todėl jis pradžioje nedrąsiai žiūrėjo į žmogų. Tačiau pajutęs meilę ir šilumą jis atsigavo ir dabar atėjusius savanorius pasitinka džiaugsmingai, stengdamasis lyžtelti žandą. Mikis buvo pririštas prie būdos su virve, kuri įaugo jam į kaklą, dėl to jam atlikta operacija, kurios metu pašalinta virvė. Mikis labai laukia savo žmogaus 🙂

Apie Mikį pasakoja savanorė Karolina:

“Mikis kiek stresavo lipdamas į automobilį, eiti per gatvę, bet grįžo namo ir iš karto ėjo pas kaimynus žiūrėti futbolo, tai ten atsigavo, lakstė po visą butą, pas mane ant kelių įsitaisydavo karts nuo karto 🙂 Labai mėgsta ant jų įsitaisyt, arba aš sukryžiuoju kojas, o jis man šoka į glėbį. Kai tik grįžom po rungtynių namo, iš karto įsitaisė lovoje.

Mikis labai paklusnus. Nė karto negirdėjau jo balso kol buvom namie, tai net pagalvojau, kad jo gal neturi, bet grįžus į prieglaudą išgirdau kaip loja.

Labai mėgsta žiūrėt į veidrodį. Pas mus virtuvėj toks milžiniškas veidrodis yra, tai jis nueina, atsistoja ir žiūri į save, arba į aplinką per veidrodį. Buvo atvažiavus mano buto šeimininkė ir kai pasakiau, kad mėgsta žiūrėt į veidrodį, pasakė: ,,todėl kad gražus” :).

Kai meilumo priepuoliai užeina, tai jam nesvarbu ar tu rankose lėkštę laikai, ar kompiuterį, ant kelių lipa ir viskas, turi jį išglostyti 🙂

Rytais, kai pamatydavo kad atsibudau, ateidavo ir pradėdavo laižyti ir trintis.

Vienas būti nenorėjo nei sekundėlei: aš į virtuvę vandens atsigert – jis būtinai iš paskos.

Nori jis žmogaus, reikia jam kuo greičiau rasti namučius, kur būtų mylimas ir turėtų ką mylėti ir pas ką glėby įsitaisyt.”

Daugiau apie jo priešistorę galite paskaityti čia: http://www.lese.lt/lt/leses_dienorastis/news.7507

Skelbimo ID: 15190
Skelbimas sukurtas: 2012-12-04
Paskutinis atnaujinimas: 2020-02-21
Peržiūrų skaičius:
Skelbimas išimtas: 2014-10-16