Mirta

Rado namus

Prieglaudoje praleidau:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
0 6 25
Mirta
Rūšis:
Šuo
Miestas:
„Lesė“, Vilniaus skyrius
Vardas:
Mirta
Lytis:
Patelė
Veislė:
mišrūnė
Dydis:
mažas (iki 30 cm ties ketera)
Kailio tipas:
trumpaplaukis
Spalva:
juoda, ruda
Sterilizacija:
taip
Skiepai:
ne
Bruožai:
draugiškas, reikalauja daug dėmesio, tinka gyventi tik namuose
Aprašymas

Labas, mano vardas Mirta!

Prieglaudoj atsidūriau 2022 m. pavasarį kartu su trim savo išnešiotais ir didvyriškai pagimdytais vaikais – Alma, Aza ir Herkum. Mumis rūpinosi viena gera moteriškė, bet atėjo laikas kai jai teko didesnį dėmesį skirti savo sveikatėlei, tai atidavė į geras Lesės žmonių rankas.

Ir tiesą sakant, gana greitai aš čia pritapau, pamilo mane ir savanoriai, ir svečiai. Ir jau net kaip ir šeimininkus buvau beveik susiradus. Bet kai jau ruošiaus varyt namo gyvent, pradėjo septynios širdelės manyje labai sparčiai augt ir nebepavyko man lyg niekur nieko su tuo septynetu namuos apsigyvent. Pamatė, sakė pabūsi dar, mažiukus čia paauginsim visi kartu, sveikata pasirūpinsim. Nu velniai nematė, galvojau, gerai.

Aišku aš jau seniau bandžiau pasakyt, kad aš ne viena šiaip jau, bet tai, kad tie žmonės visai šunų kalbos nesimokę… O potencialūs šeimininkai man vienai, o ne visiems aštuoniems buvo pasiruošę. Tai užleidau butiokui Keksui namučius, ir likau mamos pareigų vykdyti.

Dabar jau ir mano septynetukas ūgtelėjęs bei namo iškeliavęs. Tiksliau šešetukas. Gaila, bet viena dukrytė stipriai susirgo ir iškeliavo į vaivorykščių šalį. Bet kiti auga laimingi, o sesutė iš viršaus juos prižiūri ir padeda namuos zbitkas krėsti. 🙂

Žodžiu, jau aš kaip ir vėl pasiruošus namams. Staigmenų (tų kur pilvuke) jau nebeturėsiu. Bet užtat turiu labai smagią šypsenėlę ir esu labai linksmas šo, visi gyrė, kad ir mamytė labai faina buvau savo mažiesiems. Kartais mane ir žebenkštėle papravardžiuoja, bet mielai, neįžeidinėdami. Sako, kad snukučio forma truputį panaši. Dar juokiasi, kad iš džiaugsmo su uodega ką nors užmušti galiu… O jeigu šluotelę prikabintų prie uodegos, tai galėčiau pati narvelį išsiblizinginti. Aš nežinau kodėl taip yra, nu bet visad aš laiminga, tai ir mosikuoju ta savo ilga uodegėle. Mane visi myli, tai ir aš visus myliu. O ko nemylėt. Meilė taigi fainai.

Jeigu norit smagaus, draugiško ir kompatiško draugo – tai net nežiūrėkit Jūs tų kitų skelbimų, imkit mane! Nepasigailėsit!
O jei neimsit, tai… tada galiu rekomendaciją Herkui ar Almai parašyti 🙂 Neišsisuksit.

Skelbimo ID:
Skelbimas sukurtas: 2022-05-20
Paskutinis atnaujinimas: 2022-12-11
Peržiūrų skaičius:
Skelbimas išimtas: 2022-12-11