Murkytė

Rado namus

Prieglaudoje praleidau:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
0 0 11
13756
Rūšis:
Katė
Miestas:
Kita
Vardas:
Murkytė
Lytis:
patelė
Veislė:
Mišrūnas
Dydis:
Kailio tipas:
trumpaplaukis
Spalva:
trispalvė
Sterilizacija:
taip
Skiepai:
ne
Bruožai:
draugiškas, tinka gyventi tik namuose, žaismingas
Aprašymas

Viename iš daugiabučio namo kiemų prieš keletą dienų atsirado labai išsigandusi katytė. Greičiausiai išmesta, nes žmogaus nebijo, o štai lauke jaučiasi nedrąsiai (vaikšto prigludus prie žemės). Turbūt čia ne pirmas kiemas, kur ji bando ieškoti prieglobsčio, nes nosytė apdraskyta 🙁 Labai kūda, nes maistelio susirasti nemoka. Bet tai dar nieko, skaudžiausia, kad sėdi priešais namą akeles į langus pakėlusi ir laukia, gal kas pamaitins, gal kas pasigailės ir priims į šiltus namus…

Tokiai katytei būtinai reikalingi namučiai, tikri ar laikini. Gal kas nors galėtų padėti katytei, tuomet skambinkite mums tel. 8 656 38553.

P.S. Katytė jau nublusinta, o prieš atiduodant bus ir sterilizuota.

Beje, jai pavyko įslinkti į nuosavo namelio valdą. Bandė miegoti palindusi po krūmeliu vis pramerkdama akytes ir stebėdama ar kas jos neketina skriausti. Kambaryje jaučiasi gerai, o jos gaudymui skirtą boksą suprato kaip savo lovytę ir įsikūrė jame snausti. Per kelias valandas patalpoje, užvalgius ir kieme atlikusi reikaliukus, ji pasidarė labai mieguista ir iš paskutiniųjų stengėsi atmerkti belimpančias iš nuovargio akeles. Grįžo į „savo lovytę” ir liko snausti, nebeturėdama jėgų stebėti žmones ir laukti pavojų. Jai labai reikia tikrų namų arba namų globos iki pasidovanojimo. Katytė Murkytė per švelni ir per patikli gyventi lauke.
09.19 sterilizuota.

Skelbimo ID: 13756
Skelbimas sukurtas: 2011-09-01
Paskutinis atnaujinimas: 2020-02-21
Peržiūrų skaičius:
Skelbimas išimtas: 2011-09-12