Murzė

Rado namus

Prieglaudoje praleidau:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
0 0 24
14274
Rūšis:
Katė
Miestas:
„Lesė“, Kauno skyrius
Vardas:
Murzė
Lytis:
patelė
Veislė:
Mišrūnas
Dydis:
Kailio tipas:
trumpaplaukis
Spalva:
marmurinė
Sterilizacija:
taip
Skiepai:
ne
Bruožai:
draugiškas, tinka gyventi tik namuose
Aprašymas

Katytei dabar apytikriai 4mėn, turėjus pirminę vetų apžiūrą- nukirminta, nublusinta. Kačiukė-laukinės katytės vaikas,bet jau po truputį adaptuojasi naujam gyvenimui namuose,žmogaus dar prisibijo,bet su katinais bendrauja, nes pas mane gyvena katinų porelė… Mažė begalo smalsi ir gyvybinga, tai jai tiktų gyvent tiek namuose,tiek nuosavose valdose, kur yra kiemas…
Globėjos tel.-867756191 arba 867612851.

Murzytė – marmurinė rastinukė. Vieną dieną su broliuku atsirado daugiabučio namo rūsyje, kur buvo šilta, bet tamsu ir nė lašelio gryno oro. Gerosios moterys pašerdavo, paglostydavo, bet ilgam nepasilikdavo, o mažyliai susigūžę likdavo tamsoje.

Vieną kartą broliukas išbėgo į lauką… tikriausiai norėjo pajausti žmogaus šilumą, pribėgo prie vienos moters, bet… tepajuto skausmą ir nulėkė nuo jos spyrio… Bet už ką? Kuo jie kalti, kad neturi namų, kuo? Kodėl vienus katinėlius myli ir glosto, jie turi šiltą patalėlį ir maistelio, o šitie neturi nieko? Kuo prasikalto, kad juos spardė ir daužė abu? Jie juk tenorėjo gyventi, norėjo mylėti ir būti mylimi. Tik tiek…

Murziukės broliuką, kuriam spyrė, teko nešti ten, kur žmonės baltais chalatais vaikšto. Jis išėjo iš šio žiauraus pasaulio taip ir nepasidžiaugęs dar tik prasidėjusiu gyvenimu, nepažinęs tikros meilės, nesupratęs, kodėl yra tokių žiaurių žmonių, kurie padaro gyvūnus benamiais, spardo, kankina. Žmonės, kodėl?!

Ji nenorėjo mirti, ji tenorėjo pasidžiaugti viskuo, kuo tik galima. O juk dar nieko gero ir nemačiusi. Murziukė kaip išprotėjusi šaukėsi pagalbos, šaukėsi tol, kol buvo išgirsta ir gerų žmonių pastangomis išgelbėta iš rūsio.

Padėkite jai, padėkite pažinti tikrąjį džiaugsmą ir meilę. Padėkite jai išvengti žiauraus mūsų pasaulio negandų. Murziukė labai laukia Tavęs, gerasis žmogau. Ji puikiai sutaria su kitais katinais, yra be galo smalsi ir žaisminga, tačiau dar šiek tiek baili. Murzei dabar apie 4 mėn. Juk dar visai vaikas. 02.29 sterilizuota.

Susijusi naujiena: http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.25435

Skelbimo ID: 14274
Skelbimas sukurtas: 2012-02-14
Paskutinis atnaujinimas: 2020-02-21
Peržiūrų skaičius:
Skelbimas išimtas: 2012-03-09