Musė

Rado namus

Prieglaudoje praleidau:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
1 1 13
15126
Rūšis:
Šuo
Miestas:
„Lesė“, Vilniaus skyrius
Vardas:
Musė
Lytis:
patelė
Veislė:
Mišrūnas
Dydis:
vidutinio ūgio (30-60 cm ties ketera)
Kailio tipas:
trumpaplaukis
Spalva:
balta, juoda
Sterilizacija:
taip
Skiepai:
ne
Bruožai:
draugiškas, lėtas, reikalauja daug dėmesio, skiepytas, tinka gyventi tik namuose
Aprašymas

Kalytė nuo pat lapkričio 12 d. ryto klajojo Žygimantų gatvės rajone. Šunytė prižiūreta, blizgančiu kailiuku ir gerai pavalgiusi. Kol kas nenori sauso maisto – galbūt yra pripratusi prie kitokio? Radę žmonės „supažindino” kalytę su savo katinu, į jį reagavo normaliai.

Žmonės galvoja, jog įsigyti šunį, tai lyg pasirašyti nuosprendį, jog kas rytą turėsi bėgioti, per pietus minti dviratį, o vakare kopti į kalnus. Jog šunys yra nenustygstantys, energingi, tikri sportininkai. Tačiau Musė pasiryžusi įrodyti, jog gali būti visai priešingai. Ši kalytė – didžiausia lovos draugė. Kartais net keista, kaip šuo gali kiaurą dieną gulėti ant sofos, ir nei kiek dėl to nesinervinti, o atvirkščiai – džiaugtis.
Musė tikras miestiečio šuo. Jai nereikalingi ilgi pasivaikščiojimai, didžiausias džiaugsmas – tai gulėti ant sofos, padėjus galvą žmogui ant kelių, ir kartu žiūrėti serjalus. Musė be galo meili, džiaugiasi visais sutiktais, dievina glostymus, yra kantri, todėl puikiai tiktų tiek šeimai su vaikais, tiek vyresnio amžiaus žmogui. Lauke labai tvarkingai vaikšto ant pavadėlio, kaip tikra dama. Taip pat sutaria su katėmis, su šunimis nesipyksta, bet nori, kad visas dėmesys būtų skirtas tik jai vienai. Taip pat Musė didelė smaližė, gardaus kasnelio niekada neatsisakys.

Skelbimo ID: 15126
Skelbimas sukurtas: 2012-11-13
Paskutinis atnaujinimas: 2020-02-21
Peržiūrų skaičius:
Skelbimas išimtas: 2013-12-26