Nikandras (Nikas)

Grįžo namo

Prieglaudoje praleidau:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
0 0 6
13440
Rūšis:
Katė
Miestas:
„Lesė“, Vilniaus skyrius
Vardas:
Nikandras (Nikas)
Lytis:
patinėlis
Veislė:
Mišrūnas
Dydis:
Kailio tipas:
vidutinio ilgumo plaukas
Spalva:
balta, ruda
Sterilizacija:
ne
Skiepai:
ne
Bruožai:
draugiškas, reikalauja daug dėmesio, tinka gyventi tik namuose, žaismingas
Aprašymas

Kai buvau mažas ryžas pūkelis, vis girdėjau – „ir varge ir džiaugsme, ir varge ir džiaugsme“. Buvau toks mažas, kad nesupratau nieko. Buvau myluojamas, maitinamas, niurkomas, miegojau to, kuris kartojo „varge ir džiaugsme“, lovoje. Ir vieną dieną, tas, kuris kalbėjo – „varge ir džiaugsme“, nusukęs akis į šoną, įkišęs mane į „Maxima“ mašelį, kažkur nešė ir vežė. Tada ir supratau, kad „džiaugsmas“ baigėsi, liko tik „vargas“, tik kažkodėl „vargas“ liko man vienam.
Mieli žmonės, ryžų gauriukų mylėtojai, būkite tokie maloningi ir supratingi, neleiskite man visiškai nusivilti jūsų paderme. Esu „be 5 minučių” ryžas ir ilgaplaukis Nikandras (sutrumpintai Nikas) – Nikandras graikiškai reiškia „vyras nugalėtojas”. Taip mane įvardino, nes tiki, kad nugalėsiu baimes ir nusivylimus ir vėl galėsiu murkti ir kurkti, bėgioti šiltuose namuose ir trintis į kojas savajam Žmogui.
Spėjame, kad Nikutis gimė apie 2010m. rugpjūčio mėn., tad jis yra vis dar labai jaunas katinėlis, meilūnas ir trintukas, paimtas ant rankų – audringas murkūnas, tvarkingas kraiko dėžutės naudotojas. Laukiame ir tikimės, kad „varge ir džiaugsme“ šiam gražuoliui pataps kūnu.
05.13 suduota nuo kirminų.

Skelbimo ID: 13440
Skelbimas sukurtas: 2011-05-15
Paskutinis atnaujinimas: 2020-02-21
Peržiūrų skaičius:
Skelbimas išimtas: 2011-05-21