Noris

Rado namus

Prieglaudoje praleidau:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
3 9 12
14370
Rūšis:
Katė
Miestas:
„Lesė“, Vilniaus skyrius
Vardas:
Noris
Lytis:
patinėlis
Veislė:
Mišrūnas
Dydis:
Kailio tipas:
trumpaplaukis
Spalva:
raina
Sterilizacija:
taip
Skiepai:
ne
Bruožai:
bailus, skiepytas, tinka gyventi lauke, tinka gyventi tik namuose
Aprašymas

Neabejotina, kad kiekvienas esame girdėjęs, kad katės yra pripažįstamos labai tvarkingais gyvūnais – susipažinę su Noriu įsitikinsite, kad šis „gandas“ yra tikrų tikriausia tiesa. Jo dėžutė visuomet tvarkingiausia, maistas visuomet tvarkingai suėdamas neišbarstant aplink indelį. Katinas – pedantas! Noris niekuomet be reikalo nemiauksi, maisto nereikalauja ir nesidrasko. Mėgsta dienas leisti tingiai, šiltai susisukęs į savo namelį, snūduriuodamas ir stebėdamas kas vyksta aplinkui. Galbūt todėl Noris visuomet atrodo truputėlį susimąstęs ir primigęs. Be to, šis katinas taip pat labai atsargiai renkasi savo „draugus“. Kitaip nei kiti katinai, Noris nepuola glaustytis prie kiekvieno atėjusio. Jo meilę ir pasitikėjimą įgausite po truputį, „apsiuostydami“, švelniai paglostydami, po truputį susipažindami. Pajutęs, jūsų palankumą ir šilumą bei tai, jog gali jumis pasitikėti Noris taps ištikimas jūsų draugas!

xxx

Katinėlis Noris i prieglauda atneštas vienos veterinarijos klinikos gydytojo. Jis jį rado prie savo namų durų supakuotą i kartotinę dėžutę, kurioje buvo įdėtas ir dubenėlis su maistu – suprask, kad turėtų ką valgyti, kol kažkas jį laiptinėje pastebės ir nuspręs dėl tolimesnio jo likimo.
Katinėlis, iš pradžių pasirodęs visai ramus ir nepiktas, po tabletės prieš skiepus sudavimo pradėjo bijoti žmonių. Tikimės, kad apsipras ir ims pasitikėti žmogumi, kadangi daugiau nemalonių procedūrų nenusimato – Noris sveikas, paskiepytas, kastruotas.

Skelbimo ID: 14370
Skelbimas sukurtas: 2012-03-21
Paskutinis atnaujinimas: 2020-02-21
Peržiūrų skaičius:
Skelbimas išimtas: 2015-12-28