Ogis

Rado namus

Prieglaudoje praleidau:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
0 0 26
14033
Rūšis:
Šuo
Miestas:
„Lesė“, Vilniaus skyrius
Vardas:
Ogis
Lytis:
patinėlis
Veislė:
Mišrūnas
Dydis:
mažas (iki 30 cm ties ketera)
Kailio tipas:
trumpaplaukis
Spalva:
balta, ruda
Sterilizacija:
ne
Skiepai:
ne
Bruožai:
Aprašymas

Pirmą kartą Ogį radau vasarą Šaltinių gatvėje. Jį dvi dienas stebėjau. lakstė jis apie Mindaugo maximos rajoną. Patrauke dėmesį tarsi ieškotų šeimininko.
Antrą diena pašaukiau ir jis pats įšoko į automobilį. Bandžiau kreiptis į visas prieglaudas, bet nepavyko (dėl vietų stokos). Tuomet sutarėme su draugais, kad jie priglaus kol atsiras šeimininkas.
Tuo tarpu iškabinau visur skelbimus, patalpinome informaciją facebook’e. Kai draugai susigyveno su juo, pasirodė geras protingas ir draugiškas šuniukas. Beje rastas buvo labai švarus. Atsirado šeimininkas, labai nuoširdžiai prasė Ogį grąžinti. Jis iš pžiūros pasirodė neblaivininkas, dievagojosi, kad šunį labai myli ir daugiau gatvėje mes jo nebepamatysim. Išsidavė, kad skelbimus matė jau prieš kokias 5d. Pagailo ir atidavėme.
Na, kaip bebūtų ironiška, po keletos mėnesių net negalėjau savo akimis patikėti vėl jis ten iš kur ji paėmiau. Keletą dienų vėl stebėjau, bet,jis jas visas buvo gatvėje. širdis plyšo, nes nebėra kur jo man priglausti, tie dgraugai studentai ir jau įsigiję iš prieglaudos kitą šuniuką (kalytę). Nebėra galimybių ir pas juos. Mes du vargšiukus irgi iš prieglaudinių turime, tad nors pasiusk, kaip kyla nervai man ant to šeimininko!!!! Jo telefonas nuolatos išjungtas, kažkaip nuo vasaros net ir neištryniau, matomai širdis jautė!
Taigi taip jis atsirado pa Jus (lesėje).
Beje jis turėtų būti pas šeimininkus vienas, nes konkuruoja. Su maniškiais pešėsi. Jautriai reaguoja jei dar ir kitas šuniukas šalia.
vasarą mes su juo praleidome porą savaičių ir į festivalius jį vežėmės, Tad stebėjau jį. Ogis gero charakterio, tik matosi gal buvo muštas. Aš įi rekomenduočiau kastruotii. Pati panašų turiu tik ne toki protingą:) Ogis iš tiesų gerai išauklėtas. supranta ir rusiškai. labai meilus. Beje tas begėdis šemininkas sakė, kad jam trys metai.

Skelbimo ID: 14033
Skelbimas sukurtas: 2011-11-10
Paskutinis atnaujinimas: 2020-02-21
Peržiūrų skaičius:
Skelbimas išimtas: 2011-12-06