Patrikas

Ieško namų

Man jau:
Metai: Mėnesiai:
2 12
Prieglaudoje esu:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
1 0 9
Patrikas
Rūšis:
Šuo
Miestas:
„Lesė“, Vilniaus skyrius
Vardas:
Patrikas
Lytis:
Patinėlis
Veislė:
mišrūnas
Dydis:
mažas (iki 30 cm ties ketera)
Kailio tipas:
trumpaplaukis
Spalva:
balta, juoda, ruda
Sterilizacija:
taip
Skiepai:
taip
Bruožai:
neišauklėtas, reikalauja daug dėmesio, tinka gyventi tik namuose
Aprašymas

Ankstyvą rytą atvykusios į kliniką darbuotojos rado staigmeną – prie įvažiavimo pririštą šuniuką. Žmogus, gyvenantis kitoj kelio pusėj apie 4 valandą ryto matė, kai atvažiavo nedidelė mašina, bet pastebėję, kad juos stebi, žmonės nuvažiavo toliau. Po kurio laiko – sugrįžo ir paliko dovanėlę. Prie šuns buvo paliktas raštelis, jog jis yra agresyvus, jo vardas Patrikas.

Nors Patrikas žavingas ir dailus šuo, o vedžiojamas ir vaikšto tvarkingai, ir kelias komandas, paprašytas įvykdo, tačiau kol kas kartais keistai ir emocingai elgiasi, impuslyviai reaguoja į kai kuriuos nepavojingus dirgiklius.

Šiuo metu bandome pažindintis su Patriku, aiškintis kokią dovanėlę mums prieš nosis išmetė nežinomi žmonės, ir pamažu koreguoti jo elgesį. Deja, bet ant raštelio paliktas užrašas „agresyvus“ pasako… nieko. Nežinome kokiose sąlygose Patrikas augo, galime tik spėlioti ar jo elgesys yra elgesio su juo pačiu pasekmė, ar jį lėmė kitos priežastys.

Labai viliamės, kad pavyktų pakeisti jo elgesį ir, kad šios problemos nebūtų įgimtos, vis dar koreguotinos. Tokiu atveju pamažu pradėtume ieškoti Patrikui naujų namų, kuriuose jis galėtų pradėti naują, nebeagresyvaus šuns gyvenimą. 🙂

Skelbimo ID:
Skelbimas sukurtas: 2022-09-20
Paskutinis atnaujinimas: 2023-06-14
Peržiūrų skaičius: