Pelytė

Likimas nežinomas

Prieglaudoje praleidau:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
4 2 7
16332
Rūšis:
Katė
Miestas:
„Lesė“, Vilniaus skyrius
Vardas:
Pelytė
Lytis:
patelė
Veislė:
Mišrūnas
Dydis:
Kailio tipas:
trumpaplaukis
Spalva:
balta, raina
Sterilizacija:
taip
Skiepai:
ne
Bruožai:
draugiškas, reikalauja daug dėmesio, skiepytas, tinka gyventi tik namuose, žaismingas
Aprašymas

Žaviai merkianti akytę katytė Pelytė ieško namų

Tikriausiai perskaitėte pavadinimą ir dar kartelį prie jo sugrįžote, kad galėtumėte pasitikslinti? Taip, taip, Jūs perskaitėte teisingai. Ieškome namų žaviai rainiukei vardu Pelytė.

Į globą Pelytė pateko dar 2013 m. vasarą, kai daugiabučio rūsyje katinėlius atsivedė laukinė katytė. Iš visos vados išgyveno tik viena katytė, kurią katė pirmomis vasaros dienomis ir išvedė „parodyti“ pasauliui. Gaila, bet dienos šviesa atnešė mažylei tik skausmą, nes pasaulį ji matė tik viena akyte.

Nepaisydama dienos šviesos suduoto skaudaus smūgio, kačiukė, kaip Pelytė-Smailytė iš vaikų pasakos, visiškai nenusimena, yra žvali ir labai žaisminga. Atrodo neįtikėtina, bet laukinei katei rūsyje gimusi jos dukrytė nuo pat pirmojo savo susipažinimo su žmogaus pasaulio rodo begalinį pasitikėjimą žmogumi ir meile jam.

Šiandien Pelytė, nors ir smulkutė, bet sveika, labai smalsi, jauki, žaisminga. Mėgsta kai ją glosto žmogus, mėgsta kai pakaso ausytę, prilėkusi užšoka ant kelių, truputį paguli, o tada vėl lekia „reikalų tvarkyti“. O jų juk tiek daug: ir pavalgyti reikia, ir numestą kamuoliuką pagainioti, plunksneles ant koto pajudinti ar kitus globėjos katinėlius pakibinti. Kažkur vis skuba, lekia, žaidžia, kol krenta iš nuovargio.

Pelytės galvytė kiek pasukta į šonelį dėl kažkada persirgto ausies uždegimo, bet tai jai nė kiek netrukdo, anaiptol – juk prideda savotiško žavesio.

Katytė Pelytė – Smailytė jau sterilizuota ir paskiepyta, todėl ateityje dėl prieauglio vargo tikrai neturėsite.

Jeigu Jums patiko Pelytė ir, jeigu norite jai pasiūlyti savo namus, skambinkite globėjai. Atvažiuokite, susipažinkite ir išsivežkite ją į savo namus.

Kontaktai: 861048187, Vilnius. Atsilieps globėja, nes Pelytė labai užsiėmusi ir neturi kada plepėti telefonu

Skelbimo ID: 16332
Skelbimas sukurtas: 2014-04-19
Paskutinis atnaujinimas: 2020-02-21
Peržiūrų skaičius:
Skelbimas išimtas: 2018-06-24