Perla

Ieško namų

Man jau:
Metai: Mėnesiai:
0 11
Prieglaudoje esu:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
0 4 13
Perla
Rūšis:
Šuo
Miestas:
„Lesė“, Vilniaus skyrius
Vardas:
Perla
Lytis:
Patelė
Veislė:
mišrūnas
Dydis:
mažas (iki 30 cm ties ketera)
Kailio tipas:
trumpaplaukis
Spalva:
balta, juoda
Sterilizacija:
taip
Skiepai:
taip
Bruožai:
bailus, draugiškas, neišauklėtas, reikalauja daug dėmesio, žaismingas
Aprašymas

Prieglaudoje atsirado nauja gyventoja – jaunutė kalytė, kuriai suteiktas Perlos vardas.

Jos istorija prasidėjo liūdnai – buvo išgelbėta iš žmogaus, kuris nesugebėjo jai suteikti nei meilės, nei priežiūros, ir kurio gyvenimą valdė alkoholis. Nuostabus vyrukas, supratęs Perlos padėtį, nusprendė ją ištraukti iš šios aplinkos. Rado ją tvarte, kur ji slėpėsi tarp vištų, ir net kelionės metu mašinoje Perla apsivėmė grūdais – aiškus ženklas, kad gyveno, kaip tvarto gyvūnas.

Perla yra visiškai nesocializuota. Ji nežino, kas yra antkaklis ar pavadėlis – šie daiktai jai kelia didelį nerimą. Kai tik bandai jai juos uždėti, ji mėgina išsinerti ir pabėgti, lyg tai būtų vienintelė išeitis iš nepažįstamos situacijos. Šis elgesys rodo, kiek dar reikia nuveikti, kad Perla pradėtų pasitikėti žmonėmis ir suprastų, jog ne visi ketina jai pakenkti.

Prieglaudos darbuotojai ir savanoriai įdės daug pastangų, kad padėtų Perlai prisitaikyti prie naujos aplinkos. Mūsų tikslas – pamažu ir atsargiai įvesti ją į socializacijos procesą, mokyti pagrindinių komandų ir elgesio su žmonėmis bei kitais gyvūnais. Mūsų viltis, kad laikui bėgant Perla taps drąsesnė, o jos baimės paliks ją, atveriant duris į naują, laimingą gyvenimą.

Skelbimo ID:
Skelbimas sukurtas: 2024-02-10
Paskutinis atnaujinimas: 2024-04-18
Peržiūrų skaičius: