Romeo

Rado namus

Prieglaudoje praleidau:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
4 6 27
14922
Rūšis:
Šuo
Miestas:
„Lesė“, Vilniaus skyrius
Vardas:
Romeo
Lytis:
patinėlis
Veislė:
Mišrūnas
Dydis:
vidutinio ūgio (30-60 cm ties ketera)
Kailio tipas:
trumpaplaukis
Spalva:
pilka, ruda
Sterilizacija:
taip
Skiepai:
ne
Bruožai:
draugiškas, neišauklėtas, reikalauja daug dėmesio, skiepytas, tinka gyventi tik namuose, žaismingas
Aprašymas

Romeo yra vienas iš trijų mūsų prieglaudos „koridoriaus mafijos“ narių. Ankstus rytas ar vėlyvas vakaras, tik pravėrus duris atliuoksi pasisveikinti žvalusis Romeo. Šis energijos kamuoliukas trypčios aplinkui tol, kol negaus reikiamo kiekio dėmesio.
Romeo ieško savo rudomis akimis ir didele širdimi draugo kiekviename sutiktame žmoguje. Šunelio charakteris pasakiškas! Visus myli, globoja ir kviečia padūkti lauke. Romeo yra neatskiriamas nuo savo brolio Bimo – jie nuolatos žaidžia, siautėja ir pešasi kartu, o jei jau vienas iš jų sulaukia savanorių dėmesio, brolis pamirštas būti paprasčiausiai negali. Ypatingas jo bruožas – šypsena. Taip, taip, nesuklydome. Mūsų Romeo moka šypsotis. smile emoticon

Romeo – tvarkingas gyventojas ir nėra triukšmadarys. Jis tiktų gyventi tik apsuptuose mylimų šeimininkų namuose.
Smalsumu Romeo prilygsta įgudusiai lapei, o pradarytą konservų skardinę užuodžia ir pastebi vos per akimirką.
Bėgioti lauke, žaisti gaudynes, atnešti pagaliuką, gaudyti kamuolį, ir daugybę kitų veiklų Romeo atlieka su malonumu. Sportiškasis Romeo myli vaikus ir yra puikus sargas. Vaikinukas reikalauja daug dėmesio: nori, jog būtų paglostyti ir šoniukai, ir pilvukas, ir nugarytė. Glostyti jo keleto atspalvių kailiuką vienas malonumas visiems – tiek mažiems, tiek dideliems.

Nuostabi šypsena yra, sveikatos dūkti irgi yra, charakterio nuostabumas, taip pat patvirtintas – trūksta tik šeimininkų. Padėsit? 🙂

Romeo koordinatės: Klinikų gatvė 1, Buivydiškės, Vilniaus rajonas, miegantis ant „Lesės“ prieglaudos koridoriuje stovinčios sofutės.

Skelbimo ID: 14922
Skelbimas sukurtas: 2012-08-31
Paskutinis atnaujinimas: 2020-02-21
Peržiūrų skaičius:
Skelbimas išimtas: 2017-03-25