Rudė

Rado namus

Prieglaudoje praleidau:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
0 2 27
13936
Rūšis:
Šuo
Miestas:
„Lesė“, Kauno skyrius
Vardas:
Rudė
Lytis:
patelė
Veislė:
Mišrūnas
Dydis:
vidutinio ūgio (30-60 cm ties ketera)
Kailio tipas:
vidutinio ilgumo plaukas
Spalva:
ruda, smėlinė
Sterilizacija:
taip
Skiepai:
ne
Bruožai:
draugiškas, žaismingas
Aprašymas

Rudės, kaip benamio šuns, istorija prasidėjo dar ankstyvą rudenį mažame miestelyje Šilutės rajone. Į gatvę ji pateko kaip ir daugelis – atsibodusi buvusiems šeimininkams buvo išmesta prie miestelio parduotuvės iš važiuojančio automobilio. Rudė ilgai lūkuriavo prie kelio ir tikėjosi, kad šeimininkas susivoks suklydęs ir grįš jos pasiimti. Tačiau dienoms bėgant viltis išgaravo. Kadangi šuniui gatvėje ne vieta, nes ten tyko daugybė pavojų, kuriuos sukelia piktavaliai žmonės arba ateinančios žiemos šalčiai, Rudė gero žmogaus dėka atkeliavo į Kauną. Ji labai miela, žaisminga ir protinga kalytė. Tačiau patirta išdavystė paliko randą jos mažoje širdelėje, todėl Rudei reikia laiko, kad galėtų drąsiau pasijusti šalia svetimų žmonių. Pamačiusi nepažįstamuosius ji gūžiasi ir traukiasi šalin, bet jei suteiki jai pakankamai laiko suprasti, jog nieko bloga nelinki, Rudė tampa labai lipšnia ir pasiryžusia nors ir į pasaulio kraštą lydėti drauge. Būsimiems Rudės šeimininkams reikėtų suprasti, kad vienintelis dalykas ko reikės Rudei, kad taptų jų ištikimiausia drauge, bus LAIKAS. Tik jis sugebės išgydyti Rudės širdies žaisdeles ir sugrąžinti pasitikėjimą žmonėmis.

Rudė yra neišranki maistui, mėgsta pasivaikščiojimus lauke, bet taip pat labai skuba sugrįžti namo, nes žino, jog ten jos laukia sotaus maisto dubenėlis ir šiltas guolis. Visai neseniai atsiskleidė ir begalinis jos žaismingumas ir sumanumas. Komandą „Sėdėk” išmoko vos porą kartų parodžius ko iš jos norime. Kamuoliuką atneša net be mokymo ir tai vienas mėgstamiausių jos žaidimų. Paleidus nuo pavadėlio niekur toli nebėga, stengiasi nepamesti iš akiračio savo globėjų. Ji moka švelniai žaisti su vaikais, kitais šunimis ir katėmis, todėl jau turimi Jūsų augintiniai nesukels jokių nesusipratimų. Pagal tai, jog Rudės dantys visiškai balti ir sveiki spėjame, jog jos amžius gali siekti 1-1,5 metus. Kalytė jau gali keliauti į naujus namus, nes jai atliktos kirminų ir išorės parazitų naikinimo procedūros, o lapkričio 24 dieną atlikta sterilizacija, po kurios ji pradėjo elgtis kaip mažas žaismingas šuniukas.

Rudė bus dovanojama tik atsakingiems ir gyvūnus mylintiems žmonėms. Ši kalytė labiau tinkama kaip kompanionė nors sugeba ir balsu pagąsdinti į namus atėjusius svetimus žmones. Žmogaus buvimas šalia jai svarbus kaip oras, todėl nelinkime jai gyvenimo prie būdos. Jeigu jaučiatės pakankamai pasirengęs tapti ištikimu Rudės draugu ir suteikti jai laimingą tolimesnį gyvenimą, prašome su mumis susisiekti.
Labai Jūsų, nauji šeimininkai, laukiančios Rudė ir jos globėjos.

Skelbimo ID: 13936
Skelbimas sukurtas: 2011-10-19
Paskutinis atnaujinimas: 2020-02-21
Peržiūrų skaičius:
Skelbimas išimtas: 2012-01-14