Samsonas

Rado namus

Prieglaudoje praleidau:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
1 2 12
15460
Rūšis:
Šuo
Miestas:
„Lesė“, Vilniaus skyrius
Vardas:
Samsonas
Lytis:
patinėlis
Veislė:
Mišrūnas
Dydis:
vidutinio ūgio (30-60 cm ties ketera)
Kailio tipas:
vidutinio ilgumo plaukas
Spalva:
juoda
Sterilizacija:
taip
Skiepai:
ne
Bruožai:
Aprašymas

Praeiti ir neužkalbinti ar nepaglostyti šio gauruočio neįmanoma. Parodžius truputį dėmesio jis nebeleis Jums žengti nė žingsnio tolėliau. Jis darys bet ką, kad Jūsų dėmesys priklausytų tik jam: atsiguls ant nugaros ir lauks kol pakasysit pilvuką, glaustysis prie kojų laukdamas prisilietimo, neš seną gelsvą kamuoliuką tikėdamasis jog Jūs jį paridensit, atneš sukandžiotą žaislą ir žvilgančiomis akimis stebės kiekvieną judesį laukdamas akimirkos, kuomet galės Jūsų mestą žaisliuką sugauti.

Tai – Samsonas. Be galo draugiškas ir linksmas šunelis. Juodas kailio apsiaustas tiek puošia, tiek šildo šį gauruotį. Vidutinio dydžio, maždaug 4-5metų Samsonas yra draugiškas visiems – ir kitiems gyvūnams, ir žmonėms. Kaip sakoma: „Jis negalėtų nė musės nuskriausti“. Žaismingos rudos akys su meile žvelgia į kiekvieną žmogų, o už suteiktą neįkainojamą dėmesio akimirką – apdovanoja savo teigiamomis emocijomis ir šiltu lyžtelėjimu. Vienintelis dalykas ko šis šunelis visa savo širdimi geidžia – šiltų namų ir juo besirūpinančių atsakingų šeimininkų! 🙂

Samsonas dievina cypsinčius arba kitokį garsą leidžiančius žaislus 🙂 Jis yra jaunas ir energingas, todėl ilgi pasivaikščiojimai būtų privalomi.

Jis – tvarkingas šuo. Jo narvas visada švarus (neskaitant to, kad besivaikydamas narve žaisliuką netyčiomis išverčia dubenį su vandeniu).

Tinkamas laikyti tik šiltuose ir meilės pilnuose namuose.

Skelbimo ID: 15460
Skelbimas sukurtas: 2013-04-02
Paskutinis atnaujinimas: 2020-02-21
Peržiūrų skaičius:
Skelbimas išimtas: 2014-06-13