Šiba

Rado namus

Prieglaudoje praleidau:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
0 0 2
15875
Rūšis:
Katė
Miestas:
Kita
Vardas:
Šiba
Lytis:
patelė
Veislė:
Mišrūnas
Dydis:
Kailio tipas:
trumpaplaukis
Spalva:
balta, juoda
Sterilizacija:
ne
Skiepai:
ne
Bruožai:
Aprašymas

Mažylė maždaug 3 mėn amžiaus. Po kaklu turi truputį balto kailiuko, o pati visa juoda. Kailiukas gražus, labai švelnus ir blizga. Šiba labai energinga, mėgsta bendrauti, būti prie žmogaus, glaustytis, žaisti, bėgioti… Valgo viską – sausiukus ir kačių koncervus, bet labiausiai mėgsta grietinę. Net fotografuojama nesileido, kol grietinės nedavėm 🙂 Šiba labai smalsi, viskuo domisi, kai parsinešėm į namus, pirmas jos pastebėtas daiktas buvo akvariumas. Iki dabar ji juo labai „žavisi“, letena per stiklą duoda – stengiasi žuvytes išgaudyti…

Šiba- sipana, dar jei gerai atsimenu, Juodąja grietine vadinta, išties protinga ir tvarkinga ne pagal amžių. Kai parsinešėm, neturėjom kraiko, tai laikraščių priplėšėm, kad turėtų kur daryti, bet mažutė iki pat vakaro prakentėjo, laukė, kol kraiko dėžutę atnešim… Visada labai gražiai išsiprausia, kad švari būtų.. Žino, kur jos guoliukas, kai jau miegot nori, stovi prie durų, kad įleistume.

Šiuo metu katytė glaudžiasi savanorės namuose. Katytė jau nukirminta, laukia skiepukas.

—————————————————————————————–
Jos istorija

Vaikai rado ją paliktą laiptinėje, mažutė kniaukė, prašėsi pagalbos. Mergaitės pasigailėjo išmestos katytės, kurią praminė Šiba-sipana, parsinešė į namus, pamaitino, tačiau pasilikti mažylės negali, turi savų augintinių. Mergaičių mama susisiekė su mūsų prieglauda su prašymu paimti katytę. Nors turime mažai vietos, negalėjome nepadėti vaikų išgelbėtai katytei. Moteris su mergaitėmis pati atvežė katytę į miestą, labai gražiai atsisveikino, paprašė, kad duotumėme jai grietinės, nes ji labai ją mėgsta… kad žaistume su ja. O svarbiausia, kad rastumėme jai gerus namus.
—————————————————————————————–

Grietinės davėme, žaidėme, beliko išpildyti paskutinį prašymą – rasti Šibutei naujus šeimininkus.

Šiba-sipana, Juodoji Grietinė, išgelbėta mažų mergaičių dėka, tikrai nusipelnė turėti atsakingus ir gerus šeiminkus, būti mylima. Suteikti džiaugsmo, dovanoti savo ištikimybę, meilę, savo gyvenimą, SAVO ŠEIMININKUI… Gal jūs suteiksite jai tokį šansą(?)

Daugiau informacijos +37065240685 arba el. paštu tomaa.ramanauskaite@gmail.com.

Skelbimo ID: 15875
Skelbimas sukurtas: 2013-08-09
Paskutinis atnaujinimas: 2020-02-21
Peržiūrų skaičius:
Skelbimas išimtas: 2013-08-11