Šnypštukas

Rado namus

Prieglaudoje praleidau:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
0 0 4
15014
Rūšis:
Katė
Miestas:
„Lesė“, Vilniaus skyrius
Vardas:
Šnypštukas
Lytis:
patinėlis
Veislė:
Mišrūnas
Dydis:
Kailio tipas:
vidutinio ilgumo plaukas
Spalva:
balta, raina
Sterilizacija:
taip
Skiepai:
ne
Bruožai:
draugiškas, skiepytas, tinka gyventi tik namuose, žaismingas
Aprašymas

Kas nutinka, jei nepalankiai susiklosčiusios gyvenimo aplinkybės verčia žmones palikti savo būstus?
Iškeldinti žmonės iš sodo namo likimo valiai paliko savo katę. Geras kaimynas, p. Audros tėvas, pradėjo ja rūpintis. Vėliau katytė buvo sterilizuota, o po kelių savaičių, jau būdama sterilizuota, bet matyt pajutusi saugius namus, ji atsivedė savo tris vaikučius. Pasirodo jie jau buvo gimę…
Dabar katinėliams yra 4 mėnesiai, viena katytė, o du katinukai broliukai. Visi trys jau sterilizuoti, paskiepyti, sveiki, tvarkingi ir draugiški.
Tačiau artėja bėda – netrukus prasidės šalčiai, ateis žiema. O žiemą Audros tėtis sode negyvena, tad katinukams su mama nebus kur prisiglausti, kaip gauti maistelio. Todėl Audra kartu su savo šeima ir padedama draugės Ramunės, pradėjo intensyviai ieškoti katukams pastovių namų.

Šnypštukas – nebijokit, kad toks vardas šio mielo padarėlio 🙂 Šis katinėlis yra labai draugiškas, glostomas mėgsta burgzti. Drąsiausias ir vikriausias tarp brolių, žaidžia su kamuoliukais, tik į svetimus reaguodavo šnypštimu, todėl ir vardą tokį gavo, tačiau dabar labai mėgsta kai jam kasoma pasmakrė: tada jis murkia ir snaudžia. Tvarkingas ir turintis gerą apetitą.

Skelbimo ID: 15014
Skelbimas sukurtas: 2012-09-28
Paskutinis atnaujinimas: 2020-02-21
Peržiūrų skaičius:
Skelbimas išimtas: 2012-10-02