Stela

Ieško namų

Man jau:
Metai: Mėnesiai:
6 10
Prieglaudoje esu:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
3 5 21
Stela
Rūšis:
Šuo
Miestas:
„Lesė“, Kauno skyrius
Vardas:
Stela
Lytis:
Patelė
Veislė:
Mišrūnas
Dydis:
mažas (iki 30 cm ties ketera)
Kailio tipas:
trumpaplaukis
Spalva:
juoda, pilka, ruda
Sterilizacija:
taip
Skiepai:
taip
Bruožai:
bailus, draugiškas, neišauklėtas, reikalauja daug dėmesio, skiepytas, tinka gyventi tik namuose, žaismingas
Aprašymas

Stela kartu su dar viena kalyte pas mus atkeliavo iš kitos organizacijos. Pirmoji savaitė kalytėm buvo išties sunki – bijojo kiekvieno krepštelėjimo, judesio, maitinosi tik žmogui nematant. Apie prisilietimus nebuvo jokios kalbos, nes abi kalytės taip įsisprausdavo į kampą ir drebėdavo, jog atrodė, kad prie gyvenino pokyčių jos niekada nepripras. Jaukinimosi procesas buvo be proto lėtas. Turbūt nesame turėję arba nepamename tokių bailių šunų savo prieglaudoje.

Šiai dienai abi kalytės atsigavusios, nebebėga slėptis nuo savanorių, išeina pasivaikščioti į kiemelį. Labai nedrąsiai, bet ima maistą iš rankos. Prisilietimai jas vis dar gąsdina, bet kalytės jau nebepuola į paniką.

Stela yra drąsesnė. Ji rodo pavyzdį savo likimo draugei ir padeda jai perlipti per savo baimes. Yra žaisminga, draugiška, tačiau pirmomis savaitėmis gali pilnai neatskelisti savo charakterio.

Ji dar jauna, jai dar viskas prieš akis. Tereikia rasti žmogų, kuris ne tik mylėtų, bet ir kantriai užsiimtų socializacijos klausimu. Žmogų, kuris parodytų, jog pasaulis yra gražus.

 

Skelbimo ID:
Skelbimas sukurtas: 2020-12-10
Paskutinis atnaujinimas: 2023-06-30
Peržiūrų skaičius: