Takis

Rado namus

Prieglaudoje praleidau:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
1 8 28
13065
Rūšis:
Katė
Miestas:
„Lesė“, Vilniaus skyrius
Vardas:
Takis
Lytis:
patinėlis
Veislė:
Mišrūnas
Dydis:
Kailio tipas:
trumpaplaukis
Spalva:
balta, raina
Sterilizacija:
taip
Skiepai:
ne
Bruožai:
draugiškas, skiepytas, tinka gyventi tik namuose
Aprašymas

Šio kačiuko gyvenimas nelepina… Po sunkios vaikystės sekė metai prieglaudoje. Čia jis susirado draugų, tačiau mylinčių šeimininkų taip trūksta 🙁

Takis – šaunus kačiukas, ramus, nekeliantis daug rūpesčių.

Katinėlis skiepytas, kastruotas, reguliariai gauna vaistukų nuo parazitų, yra patikrintas dėl kačių leukemijos, imunodeficito, corona virusų. Vienintelis minusas jo sveikatos būklėje – dantenų problemos, kurios nekelia jam skausmo, tačiau reikalauja maždaug kartą per mėnesį apsilankyti pas gydytojus.

O šio kačiuko bei jo brolių atsiradimo prieglaudoje istoriją būtų galima pavadinti “trijų muškietininkų istorija“. Tik katinėlių vardai kiti. Taigi, vienas muškietininkas (beje, silpnesnės sveikatos), buvo pasiųstas ieškoti pagalbos ir prieglobsčio ant… kelio, kur tupėjo ant skiriamosios juostos, o pro jo šonus švilpė automobiliai. Visa tai vyko Buivydiškėse, visai šalia prieglaudos, iš kurios važiavo Vesta. Žinoma, jos akis negalėjo nepastebėti mažojo didvyrio, ji greitai sustabdė automobilį ir puolė prie kačiuko. Paėmusi jį ėjo link mašinos, kai už savo nugaros išgirdo balsą, kuris tarė: „o kitų nepasiimsit?“. Atsisukusi pamatė statybininkus, dirbančius šalia. Tokiu būdu visi 3 muškietininkai pateko į prieglaudėlę.
Skiepytas du kartus, kastruotas.

Skelbimo ID: 13065
Skelbimas sukurtas: 2010-12-01
Paskutinis atnaujinimas: 2020-02-21
Peržiūrų skaičius:
Skelbimas išimtas: 2012-08-25