Tiras

Rado namus

Prieglaudoje praleidau:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
0 4 4
17302
Rūšis:
Šuo
Miestas:
„Lesė“, Vilniaus skyrius
Vardas:
Tiras
Lytis:
patinėlis
Veislė:
Mišrūnas
Dydis:
mažas (iki 30 cm ties ketera)
Kailio tipas:
trumpaplaukis
Spalva:
balta, ruda
Sterilizacija:
ne
Skiepai:
ne
Bruožai:
bailus, neišauklėtas, reikalauja daug dėmesio, skiepytas, tinka gyventi tik namuose
Aprašymas

Nepaprastas, jaunas ir labai labai gražus stirniukas – lapiukas – taksiukas ieško namų. Mažylis gimė kaime, su broliu ir sese buvo laikytas uždarytam tvarte ir taip praleido bent kelis mėnesius. Rezultatas – nesocializuotas, žmogaus nepažįstantis šuniukas. Jis jautrus ir daug ko bijantis – to nenuslėpsi.

Bet brolis ir sesė jau rado namus, išmoko eiti į lauką ir pamėgo glostymus, tad ir Tiras tikrai nėra beviltiškas! Jam tik reikia daugiau laiko įgauti pasitikėjimą žmogumi, ramios aplinkos ir kantrybės, kad jis viską darytų savo tempu.

Mažyliui ieškome šeimininkų, kurie galbūt jau turi patirties su bailiais šuniukais arba tokių, kuri būtų kantrūs ir suprastų, kad su mažyliu reikės dirbti, reikės ir dresuotojo konsultacijų. Tiras drąsiau jaustųsi gyvendamass kitu, draugišku šuniu, kurį stebėdamas galėtų mokytis. Tiras mažo ūgio (apie 30cm. ties ketera) ir daugiau nebeaugs, didelėmis stačiomis ausytėmis, truputį pailgo kūnelio ir labai labai žavaus smalsaus žvilgsnio, kuriam nėra galimybės atsispirti! Nukirmintas, nublusintas, skiepytas ir čipuotas, bus dovanojamas su sutartimi ir tikrai NE gyvenimui prie būdos. Jei ir jūs įsimylėjote iš pirmo žvilgsnio ir esate pasiruošę pakeisti gyvenimą vienam nuostabiam šunyčiui, skambinkite globėjai ir atvykite suspažinti!

Skelbimo ID: 17302
Skelbimas sukurtas: 2016-10-29
Paskutinis atnaujinimas: 2020-01-12
Peržiūrų skaičius:
Skelbimas išimtas: 2017-03-02