Tora

Rado namus

Prieglaudoje praleidau:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
0 1 20
16737
Rūšis:
Šuo
Miestas:
„Lesė“, Vilniaus skyrius
Vardas:
Tora
Lytis:
patelė
Veislė:
Cane Corso
Dydis:
didelis (daugiau nei 60 cm ties ketera)
Kailio tipas:
trumpaplaukis
Spalva:
juoda, tigrinė
Sterilizacija:
taip
Skiepai:
ne
Bruožai:
Aprašymas

Po atviro kojos kaulo lūžio operacijos ir sudėtingo gijimo jau sparčiai sveikstanti Tora yra puikus šuo aktyviam ir turinčiam laiko jos auklėjimui šeimininkui, geriausia porai ar šeimai. Kadangi tai jauna, vos dvejų metų kalytė, dresūra ir užimtumas būtini. Nemėgsta kitų šunų, tad turėtų būti vienintelis gyvūnas šeimoje. Tora sargi, tačiau labai prieraiši ir kantri saviems, mėgsta dėmesį ir glostymus. Didžiausia aistra – geltonas teniso kamuoliukas, galėtų visą parą su juo žaisti.

Priešistorė:

Gūdų sekmadienio vakarą gavome pranešimą, jog Verkių soduose porą savaičių klaidžiojusi kalytė yra sužeista koja. Negalėjome likti abejingi, nes kalytę šėrę žmonės pabijojo galimos šuns agresijos dėl skaudančios letenos ir negalėjo ja pasirūpinti.

Atvykus pamatėme gana kraupų vaizdą – letenoje žiojėjo atviras kaulo lūžis. Šiaip ne taip prikalbinome kalytę leisti jai padėt ir taip atsiradome veterinarijos klinikoje. Prasidėjo gydymo, operacijų ir vaistų leidimo tiesioji. Tą patį vakarą letena buvo imobilizuota gipsu, operacija nebuvo galima dėl smarkaus tinimo. Po kelių dienų sėkmingai atlikta kaulo įstatymo į vietą operacija, susukti 8 varžtai.

Skelbimo ID: 16737
Skelbimas sukurtas: 2015-03-25
Paskutinis atnaujinimas: 2020-01-28
Peržiūrų skaičius:
Skelbimas išimtas: 2015-05-14