Vasa ir Vasilisa

Rado namus

Prieglaudoje praleidau:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
0 0 25
14055
Rūšis:
Katė
Miestas:
„Lesė“, Vilniaus skyrius
Vardas:
Vasa ir Vasilisa
Lytis:
patelė
Veislė:
Mišrūnas
Dydis:
Kailio tipas:
trumpaplaukis
Spalva:
balta, raina
Sterilizacija:
taip
Skiepai:
ne
Bruožai:
skiepytas, tinka gyventi tik namuose, žaismingas
Aprašymas

Dėmesio! Jei Ostapas Benderis būtų su Jumis, jis greitai Jums įrodytų, kad Jūs matote Kurilų Bobteilų veislės atstovus – vieną, kaip priklauso, su trumpu stimburiuku (istorija nutyli, kur dingo likusi uodegytės dalis, kaip, beje, ir Kurilų Bobteilų veislės atstovų uodegyčių:), kitą su visu rainu ilgu „maskatuku“. Be jokios abejonės, tokios įspūdingos katės galėjo atsirasti tik Vasiukuose, todėl ir turi vardus Vasa ir Vasilisa (Vasilisa, aišku, ta, kur su stimburiuku, nes ji ypatinga, nepakartojama:).
Katytės trijų mėn amžiaus, visiškai sveikutės, pratestuotos dėl katininių ligelių (neturi), patikrintos dėl grybinių kailiuko ligų (neturi), nuparazitintos nuo šokinėjančių ir šliaužiojančių, neužilgo bus paskiepytos kompleksiniu skiepu ir sterilizuotos.
Dabar mūsų dienos – kaip šventė, kaip žydėjimas vyšnios, – tad skubėkim gyventi, nes prabėgs – nebegrįš jos! Ką ir daro sėkmingai dvi mažos rainos katytės, murkia, miaukia, vartosi, raivosi, pešasi. O gal šios dienos tęsis amžinai, jei tu – kilnus, jautrus, gailestingas ir doras pamatysi jas ir užjausi, ir priglausi prie krūtinės ir sukuždėsi į mažą ausytę: „myliu tave ir mylėsiu, rūpinsiuos ir maitinsiu, slaugysiu susirgus ir užjausiu“ .

Daugiau katyčių nuotraukų galite pamatyti čia:https://picasaweb.google.com/113065097390792732934/2011MLapkritis14DVasaVarinija

Skelbimo ID: 14055
Skelbimas sukurtas: 2011-11-15
Paskutinis atnaujinimas: 2020-02-21
Peržiūrų skaičius:
Skelbimas išimtas: 2011-12-10