Vasia

Rado namus

Prieglaudoje praleidau:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
0 1 10
16516
Rūšis:
Katė
Miestas:
„Lesė“, Vilniaus skyrius
Vardas:
Vasia
Lytis:
patinėlis
Veislė:
Mišrūnas
Dydis:
Kailio tipas:
trumpaplaukis
Spalva:
balta, smėlinė
Sterilizacija:
taip
Skiepai:
ne
Bruožai:
tinka gyventi tik namuose
Aprašymas

Vasia – pradžioje buvęs kiek bailokas katinėlis, dabar jau drąsėja. Leidžiasi glostomas, vis dažniau pasiglausto. Žinoma, viską daro iš lėto, stebėdamas kiekvieną žmogaus judesį. Nieko nuostabaus, kad katinas vis dar prisibijo – juk būtent nuo žmogaus rankos nukentėjo šis žavuolis. Tačiau pažanga bendravime yra nenuginčijama. Vasia tapo daug daug meilesnis ir pradėjo rodyti aiškius ženklus, kad žmogaus šiluma ir rūpestis jam ne tik malonus, tačiau ir labai labai reikalingas.

Svarbu apie Vasią pridurti ir tai, kad šis katinėlis yra be galo prieraišus ir, kaip buvo galima pastebėti, tikras silpnesniųjų gynėjas. J Kol gyveno kartu su Tosia (katyte, su kuria į prieglaudą ir pateko) visuomet tik pabandžius ją priliesti jis imdavo urgzti, kadangi pastaroji katė buvo labai baili, Vasia didvyriškai ją gindavo. Kad prieitum prie Tosios, pirmiausia reikėdavo būti apuostytai mūsų smėlio spalvos gražuolio Vasios. Tad Jūsų meilės kantriai laukia ryškios išvaizdos gražuolis, silpnesniųjų gynėjas ir po truputį pasitikėjimą žmonėmis atgaunantis – VASIA!

xxx

Kai jau galvojome, kad esame matę visus įmanomus atsikratymo gyvūnais būdus, buvome nemaloniai nustebinti. Du katinukai iš namų buvo įkišti į prieglaudą…pro langą. Taip viename kačių karantine buvo rasti du siaubingai stresuojantys padarėliai.
Dar keisčiau, kad pavyko sužinoti ir katinėlių atsiradimo istoriją. Vasia yra 7 metų kastruotas katinas, o Tosia – 4 metų sterilizuota katytė. Abu be nagų.
Primename, kad nagų šalinimas yra draudžiamas įstatymu ir sukelia ne tik fizines, bet ir psichologines kančias gyvūnui (katės netenka vieno pagrindinių savo ginklų- nagų, todėl jaučiasi nesaugūs, be to, nagų šalinimo metu pašalinami ne tik nagai, bet ir pirštų kaulų dalys).

Skelbimo ID: 16516
Skelbimas sukurtas: 2014-09-22
Paskutinis atnaujinimas: 2020-02-08
Peržiūrų skaičius:
Skelbimas išimtas: 2014-11-01