Viltė

Ieško namų

Man jau:
Metai: Mėnesiai:
4 7
Prieglaudoje esu:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
4 3 22
Viltė
Rūšis:
Šuo
Miestas:
„Lesė“, Kauno skyrius
Vardas:
Viltė
Lytis:
Patelė
Veislė:
mišrūnas
Dydis:
vidutinio ūgio (30-60 cm ties ketera)
Kailio tipas:
vidutinio ilgumo plaukas
Spalva:
juoda, ruda
Sterilizacija:
taip
Skiepai:
taip
Bruožai:
draugiškas, reikalauja daug dėmesio, skiepytas, tinka gyventi tik namuose, žaismingas
Aprašymas
Viltė po patirtos stuburo traumos nebevaldo užpakalinės kūno dalies. Istoriją su visomis detalėmis rasite čia – https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3042126815833208&id=100001077578340
Na, o apie pačią Viltę galėtume pasakot daug ir ilgai! Pro ją nepraeis nei vienas savanoris ar lankytojas, nes ji pati pirma pasiprašys paglostymų ir garsiai išreikš nepasitenkinimą, jeigu jos akivaizdoje bus glostomas kitas šuo. Ji – mūsų prieglaudos tankas. Jeigu užklius su ratukais už kėdės, tai važiuos su visa kėde. Jeigu pasipainiosi po kojom, Viltė be jokio gėdos jausmo pervažiuos per kojas. Tanko vaidmeniu Viltė gyvena ne tik prieglaudoje, bet ir išėjus pasivaikščioti. Jos kelyje kliūtys tarsi neegzistuoja, nes ratukų pagalba lekia kiaurai balas, kalnus, krūmus ir žolynus.
Viltė tikra kovotoja, kuri su veterinarų pagalba pergudravo likimą ir šiandien gali džiaugtis gyvenimu. Dabar teliko rasti žmogų, kurio negąsdintų Viltės negalia ir kuris sutiktų įsileisti ją ne tik į savo širdį, bet ir į namus.
Skelbimo ID:
Skelbimas sukurtas: 2021-02-19
Paskutinis atnaujinimas: 2024-02-28
Peržiūrų skaičius: