Linkėjimai iš naujų namų nuo Hopo (dabar Žirnio)

Sveiki,
Žirniui (buvęs Hopas) sekasi puikiai. Gyvena mylimas ir nuolatinėje priežiūroje. Kol mūsų šeima dirba, Žirnis laiką leidžia kieme, prižiūrimas močiutės, o vėsiomis ir lietingomis dienomis būna pas močiutę. Kuomet grįžtame iš darbų pasitinka savotiškai „kalbėdamas” 🙂. Mėgsta būti nepriklausomas ir nevisada atbėga, kuomet kviečiame 🙂 . Toks mažas juokingas užsispyrėlis. Tiesa, vakarais visuomet ateina prisiglausti. Mėgsta keliauti automobiliu. Kelionių metu segi saugos diržą, dairosi pro langus. Dažnai gainioja kieme paukščius. Dėka Žirnio šeimoje atsirado naujų tradicijų – savaitgalio pasivaikščiojimai miško takeliais. Panagrinėję šunų rūšis, nusprendėme, kad jis artimas kernterjero veislei.
Dalyvavome neBrisius.lt projekte: Miške rastas Žirnis naujuose namuose rado krūvą pomėgių. Savo šeimos draugus ir pažįstamus kviečiame paimti iš prieglaudų augintinį, nes patys labai džiaugiamės šiuo savo sprendimu. Pastebėjome, kad vedžiojant šunį lengva susipažinti su kitais žmonėmis, o sutikti žmonės labai teigiamai reaguoja, kai sakai, kad šuo nėra veislinis. Džiugu, kad kavinėse šuniukams atneša vandens ir vis daugiau kavinių priima su augintiniais.
Siunčiu kelias laimingojo Žirnio nuotraukas. Pasidalinkite soc tinkliuose, nes tikiu, kad darydamas kažką gero kitiems, labiausiai padedi sau. Ačiū Jums už Jūsų vykdomą veiklą, nors labai linkiu, kad ateityje neliktų jokių prieglaudų, o visi gyvi padarėliai turėtų savo šeimas.