Linkėjimai iš naujų namų nuo Uzio (dabar Fuxo)

Sveiki,
Uzį pervadinome į Fuxą 🙂 Pradžioje buvo labai sunku, bijojo į kiemą įšeiti, o viskas kas juda – buvo lyg siaubas, aišku iki šiol prisibijo neaiškių garsų. Labai mėgdavo pagraužti pagalvių kampus, kilimus, sudraskyti savo žaislus, apgraužti batų raištelius – ačiū Dievui išaugome iš to.
Labiausiai patinka, kad jis už kiemo ribų niekada pirmas neloja, net jei jį puola kiti šunys (jis juos tada apeina) 🙂 Už tad savo kieme tikras bosas – aplos visus kas praeis pro šalį :’D
Visada mane pasitinka, guli antrame aukšte ant laiptų viršaus, o kai pamato, kad grįžau, nusileidžia į pirmą aukštą ir laukia kol duris atrakinsi, o tada bėga prie terasos durų ir laukia kol į lauką išleisi.
Neseniai pradėjo dviratininkus bei pavienes mašinas vaikyti, kaip koks aviganis. Taip pat išmoko pabėgti iš kiemo – tam, kad gautų skanuką, nes žino, jei grįš namo, gaus kažką skanaus. Šuo yra labai energingas, pradžioje nežinojau, ką daryti su ta jo energija, lankėme dresūros pamokas (gavome medalį 🙂 ), pradėjome su juo bėgioti ir labai daug vaikščioti, kad abu nusivarytume nuo kojų. Šiaip Fuxas labai protingas ir imlus komandoms. Taip pat, jei negauna dėmesio – jis puikiai moka jo išsireikalauti – pavogia tapkę ar pirštinę ir išbėga į lauką, nes žino, kad pradėsi jį vytis, arba užsimeta ranką sau ant galvos, kad jį paglostytum. Mėgsta voliotis žemėse, bet labai bijo vandens 🙁 Dar bijo griaustinio, smarkaus lietaus ar vėjo tada bėga slėptis po lovą.
Tai tiek trumpai apie mus 🙂 Esame draugiški ir labai smalsūs.