Badis

Rado namus

Prieglaudoje praleidau:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
0 1 15
13627
Rūšis:
Šuo
Miestas:
Kita
Vardas:
Badis
Lytis:
patinėlis
Veislė:
Dalmatinas
Dydis:
didelis (daugiau nei 60 cm ties ketera)
Kailio tipas:
trumpaplaukis
Spalva:
balta, juoda
Sterilizacija:
ne
Skiepai:
ne
Bruožai:
draugiškas, lėtas, tinka gyventi tik namuose
Aprašymas

Prieš 5 metus mergina Aušra įsigyjo jauną mielą šuniuką – Badį. Tikrai nuoširdžiai juo rūpinosi. Tačiau kaip ir kiekvieno jauno žmogaus gyvenime, taip ir pas Aušrą atsirado permainų. Baigusi mokyklą išvažiavo studijuoti, o Badis liko namuose, pas tėvus. Jie žinoma jį globojo, tačiau laikui bėgant paprasčiausiai pasidarė sunku su juo susitvarkyti dėl laiko stokos. Tėtis namuose būna tik savaitgaliais, o mama dirba beveik po 15 valandų per dieną. Šunelį pasiimti pas save mergina jokių galimybių neturi, kadangi gyvena su trimis kambariokais, kurie nesutiktų į butą priimti dar ir šunį… Praeitą savaitę gautas ultimatumas- arba Badžiui surandami nauji namai, arba tevai nuveš jį pas veterinarą ir užmigdys.
Galbūt žinote, kur Badis galėtų prisiglausti? Galbūt kas nors kaip tik ieško nuoširdaus ie ištikimo draugo? Tai tikrai nuostabus dalmatinas. Ramus, nereikalaujantis daug dėmesio, neišrankus maistui. Jam jau 6 metai, suprantama, kad tokio amžiaus šunims rasti naujus namus sunku, tačiau tikrai tikime stebuklais. Dar vienas mažas jo minusiukas – jis kurčias (dažna dalmatinams pasitaikanti problema), tačiau iš žmogaus žvilgsnio ar gestų supranta daug daugiau nei kuris kitas gyvūnas. Kurtumas jam tikrai netrukdo gyventi ir būti energingam bei linksmam. Badis taip pat nekastruotas, bet jei atsiradę šeimininkai pageidaus, Aušra pasirūpins šia operacija. Beje, Badis gali gyventi tik kambaryje. Dėl trumpo kailio ir veislės ypatumų jo negalima ištisai laikyti lauke.
Jei susidomėjote ir galite pasiimti Badį į savo namus, skambinkite Aušrai tel. nr. 862262605, el. paštas: ausra.kuzmickaite@gmail.com.
Vilnius.

Skelbimo ID: 13627
Skelbimas sukurtas: 2011-07-18
Paskutinis atnaujinimas: 2020-02-21
Peržiūrų skaičius:
Skelbimas išimtas: 2011-09-01